Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen elmúlt a mellfájdalo...

5 hetesen elmúlt a mellfájdalom és az alhasi "húzódás". Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Mikor meg kellett volna jönnie, nem jött,csak abban a pár napban petefészekszurkálás,alhasi húzás,nyomó érzés. Ez 4 napig tartott,most vagyok 4+6 napos. Elhalást jelenthet,ha ezek a tünetek totál elmúltak? Dokihoz másfél hét múlva megyek. Valaki volt így?

2014. aug. 9. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A tünetek egész terhesség alatt jönnek mennek.Nem kell rá adni.Míg nem görcsölsz vagy vérzel,szerintem nem kell aggódni.15+3 hkm. :)
2014. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik nap feszül a mellem másik nap nem,a has feszüléssel és a hányingerrel is így vagyok...10 hetes,a héten voltam uh-n és jól van :)


Nem feltétlenül jelent rosszat

2014. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. 6 hetesen mentem dokihoz és a vizsgálat előtt már 2-3 nappal elmúlt minden tünetem, ami addig volt (émelygés, mellfeszülés, szurkálások a petefészek környékén). Ezt említettem is a dokimnak, aki azt mondta, hogy nem feltétlenül jelent bajt, de nem szoktunk neki örülni. Emiatt teljesen magam alatt voltam 2 napig, mikor végre este rám tört a hányinger és a hányás. Másnap reggelre volt uh időpontom, de már este teljesen megnyugodtam, hogy visszatértek a tüneteim és rendben van minden. És valóban rendben is volt minden.
2014. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezért aggódom én is, mert ma volt a legerősebb a tesztem,erősebb volt,mint a kontrollcsík. Viszont a hasamat kicsit sem érzem, a mellbimbó érzékenység tért vissza enyhe formában ma reggel. De ha nőne a méh,azt azért érezni kéne nem? 21-éig megőrülök,ennyire még sosem kívántam,hogy hányjak. :-D Próbálok pozitív lenni,de nehéz...
2014. aug. 10. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondta egy hónapja, bárcsak hánynék. Megkaptam. :)

4+6 nap, azaz ha megjött volna, mostanában múlna el. Jó eséllyel lesz ilyen érzésed pl. a 8. 12. stb hetekben. :) Ne aggódj, holnap vmi más bajod lesz. Így van, jönnek-mennek a tünetek.

2014. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Remélem is! :) Köszönöm a nyugtató válaszokat!
2014. aug. 11. 09:38
 7/8 timy333 válasza:
Én is 21-én megyek dokihoz. Én most 6+1 vagyok. :) Minden rendben lesz. Mondjuk én is félek mert tegnap óta nekem sem fáj a cicim. Nekem már volt 2 vetélésem előtte. Az első 7 hetesen a második pedig 11 hetesen. Én ezért félek kicsit. :(
2014. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelentem nincs baj! 6 hetes 2 napos élő terhességem van! :) Láttam hogyan ver a kicsi szíve...
2014. aug. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!