Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok akiknek lettek terhessé...

Lányok akiknek lettek terhességi csíkok azoknak hányadik héten kezdett el látszani?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
36. hetig semmi nem volt sehol. Majd a kovetkezo 4 hetben hatalmasra nottem es csikos lett szepen lassan mindenem, hasam, derekam, melleim, combom. A legtobb az utolso 2 hetben jott elo. Naprol napra tobb lett, 38. hetig csak par db volt.
2015. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8.hónap, és csak a hasamon. Szülés utáni 3.-4.hónapra el is tűntek!
2015. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 36.-37.het korul. Lett egy par,d nem mondanam veszesnek. Combom is csikos lett,a mellem meg csak szules utan.
2015. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a 36. héten kezdtek megjelenni mindkét terhességem alatt. Pedig annyira reméltem, hogy megúszom. Igaz, nekem csak a hasamon lett, combomon, mellemen egy sem lett.
2015. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
38. Héten egyik napról a másikra nagyon csúnya csíkok jelentek meg a hasamon és csípőmön. Egy hét múlva szültem, és teljesen abban a tudatban voltam hogy én megúsztam. Nagyon ronda a mai napig a hasam pedig már 2 éve szültem.
2015. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6. hónap környékén, és csak a hasam legalja durva, ahol végül a császárseb lett, ott nagyon széles csíkjaim vannak.
2015. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
34.heten. 2,5 eve szultem de meg most is latszodik, igaz halvanyodott de azert latszik.
2015. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat. AKkor én sem biztos, hogy megúszom. Na majd meglátjuk. :)
2015. jún. 24. 06:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik mellem alja csíkos lett 25 hetesen már. :( bár nagyon hajlamos vagyok rá, korábbi csíkok is vannak a mellemen és combomon még kiskorombol.

Tuti a hasam is tiszta csík lesz, csak még nem is nőtt olyan hatalmasra eddig.

2015. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!