Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhesség akkor is...

A második terhesség akkor is hamarabb kezd el látszani, ha a két terhesség között viszonylag sok idő telt el?

Figyelt kérdés

Konkrétan nyolc év lesz a két gyerek között :) Itt sok kérdésnél olvastam, hogy a második terhességükkor már 10-12. héten észrevehető volt, hogy kerekedik a pocak, miközben az elsőnél még olyankor nem látszott semmi. Ez vajon nálam is így lesz?

Meg úgy egyáltalán, "elfelejtheti" ennyi idő után a szervezet a korábbi terhességet? Jó, ez lehet, hogy ostoba kérdésnek tűnik, csak olvastam már olyat, hogy x év után már első szülésnek számít a második is, ha olyan nagy a korkülönbség. És hát nálunk azért sok év telt el.


2015. jún. 17. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Csak annyira látszik meg, mintha pl 2 év lenne a gyerekek között. Baromságokat olvastál. Hogy számítana első szülésnek a második. Szerintem gondold végig mégegyszer...
2015. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végiggondoltam. Szerinted miért kérdezem? Nyilván azért, mert én nem tudom, nem vagyok orvos, mostanáig nem is foglalkoztatott ez, viszont itt, ezen az oldalon olvastam ilyet is, azt viszont nem ellenőriztem, hogy annak, aki írta, milyen mértékű a tájékozottsága a témában.
2015. jún. 17. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nekem több, mint tíz év van a gyerekek között és igen, ugyanúgy a 2. trimeszter végétől volt egyértelmű, h nem csak bezabáltam, de ez alkati dolog. Sportoltam előtte, feszesek voltak a hasizmaim, vissza is fogytam jó sokat az első harmadban a rosszullétektől... Ja, és az első gyerekem születése előtt volt egy sikertelen terhesség már nagy pocakkal, ott a terhességek között 2 év telt el.

Szóval alkati.

2015. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1,5 ev telt el a 2 terhesseg kozott, es a masodiknal kesobb kezdett el latszani.

Kb. 28 hetesen volt akkora a hasam, mint az elsovel 22 hetesen.

2015. jún. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem 8 év telt el a 2 terhesség között, ennek ellenére hamarabb kezdett el látszani a pocak, pedig alkatra ugyanolyan vagyok. Pont ahogy írtad, a 10-12 hét körül.
2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is 8 év van köztük, pont 10 hetes kor körül kezdett látszani. Én is olvastam ilyeneket és hogy ekkora kor különbségnél a vajúdás is olyan hosszú lesz, mint ha első lenne. Na nálam nem.. 3 óra alatt megszületett.
2015. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok? Mekkora hasatok lett? Igen sok év között is akkora pocid lesz, mint a 2 év korkulonbseggel.
2023. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!