Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes állapotos vagyok. És...

5hetes állapotos vagyok. És két napja egyre nehezebben alszom. Tipp?

Figyelt kérdés
Olyan nyugtalannak érzem a testem. Nehéz az elalvás és korán fel is kellek. De egésznap fáradtnak érzem magam. A rengeteg pisiről nem is beszélve. Köszi a válaszokat előre is!. :)
2015. jún. 24. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 6 het +5 napos vagyok nalam anyi különbözőik hogy én este hamar elalszok de mikor a ferjem megy 4:50 kor melózni felkelek fent vagyok 6ig és valamiért vissza alszok. Napkozbe is inkáb felmosórongynak vagyok jó de, ez ezzel jár 12 het után talan jobb lessz.
2015. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megosztottad a tapasztalataid. Biztosan jobb lesz. Ennyi áldozatot megér egy csoda! :)
2015. jún. 24. 16:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Cicieid nem fájnak? mert nekem egy aprócska érintéstől is leakarnak szakadni.
2015. jún. 24. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Én igazi éjjeli bagoly lettem az első 2 hónapban! Hajnal 2-3 között felébredtem és tele energiával esélyem sem volt visszaaludni. Bezzeg a 8. hét után! Este 9kor fekszem reggel 7kor kelek és délután még alszom 2-3 órát! :)

14 hkm

2015. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én is éjjeli bagoly vagyok egyenlőre. mint mar mondtam olyan nyugtalannak érzem a testem. Meg feküdni sem tudok sokat.
2015. jún. 24. 16:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok a melleim olyan szinten érzékenyek hogy azon gondolkodom hogy a melltarot is sztornozom. Kesz vagyok tőle 😈 ha hozzá er valami végem
2015. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én azért nem is veszek fel melltartót. Toppot hasznalok most ha megyek valahova. :) De igy is egy apró erintes és keszen vagyok.
2015. jún. 24. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:

A hormonok.. én is rosszul aludtam az elején. Vagyis a legelején mint akit fejbevertek, olyan 7-8 hetes koromtól pedig alig valamit egy pár hétig. Nem volt bevallt módszerem rá.

A melltartót én sportmelltartóra cseréltem, abban jó volt aludni és nem volt olyan kellemetlen levenni, mint a rendeset.

2015. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most gondolkozok! Én mostanság teljesen jól aludtam, az előző két napban pedig csak forgolódok. Félidő körül frontérzékeny lettem és én erre gondoltam magam részéről, most meg látom, hogy másnak se könnyebb ez a két nap.. Hogy állsz a frontokkal? Mert a terhesség rátesz még egy lapáttal..
2015. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A Frontok leginkább a fejemet célozzák. olyankor nagyon fáj. Csak most még hozzá jön az is hogy lelkileg teljesen roncsnak érzem magam. Ez természetes?
2015. jún. 25. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!