Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik sokat pihennek és keveset...

Akik sokat pihennek és keveset mozognak terhesség alatt nehezebben szülnek? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem tudok nyilatkozni. Én eü okokból sokat feküdtem, alig mozdultam, rettenetesen tunya voltam a végére, a szülés pedig nem egy sétagalopp, kőkemény munka.
2015. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs összefüggés. Veszélyeztetett terhes voltam, nagyon sokat feküdtem, nem emelhettem, nem erőltethettem meg magam mégis nagyon gyors és könnyű szülésem volt.
2015. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En tobb honapig pihentem es az elso rendes fajastol szamitva 2,5 ora alatt megszultem. Ez alkatfuggo szerintem.
2015. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan én nem sportoltam sem elötte sem pedig terhesség alatt,egész egyszerűen csak aktív maradtam,folyton pörögtem. Főleg az utolsó hetekben,napokban (annak érdekében,hogy végre kibújjon a kisasszony):) De emelett sokat is pihentem:) Tehát inkább olyan vegyes volt.

Pihentem is mozogtam is..:)

16 órát vajúdtam, Szinte rögtön 5perces fájásaim voltak. Nagyon fájt..:( Viszont a kitolási szakasz a párom szerint(én már sztem nem voltam magamnál mert alig emlékszem:D) nem volt több 3 percnél:) NAGYON gyorsan ment. Összességében a fájdalom ellenére könnyű és komplikáció mentes szülésem volt.

2015. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41 hetesen még kapáltam kinnt a kertben. aztán inditani kellett és még úgysem tudtam kitolni. nincs összefugges sztem.
2015. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat sétáltam terhesen. Ahová csak lehetett gyalog mentem. Sokan mondták is, hogy de jó, hogy ilyen sokat sétálok és mozgok, mert az majd megkönnyíti a szülést.

Nos, császárom lett, mert nem tágultam. Szóval hm...inkább genetika és egyéb összetevők határozzák meg, hogyan szülsz.

2015. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon kényelmes típus vagyok, ennek megfelelően a terhességem során még többet lustálkodtam:) Az első gyermekemet 4 óra alatt szültem (pedig 4,5 kg-val jött világra), a másodikat meg egy óra alatt sikerült világra hozni:) Szerintem is alkati kérdés.
2015. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akik sokat sportolnak izmosabbak, kotottebbek az izmok. ezert nehezebben tagulnak es fajdalmasabb. a tunya izomzatuak elvileg konnyebben szulnek. orvos mondta. es valoban az ismerettsegi koromben igy is van!
2015. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: az orvosod ezt miből szűrte le? Ministatisztikából? Mert nincs tanulmány, ami ezt kimutatná. Ugyanis nem olyan izom tágul, amit napi szinten használnának, nincs olyan sportoló, aki izmosra edzi a méhszáját. Szóval a többi csak rizsa, akkor is, ha orvos mondta. Maradjunk a tényeknél!
2015. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!