Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti genetikai uh-on...

A 18. heti genetikai uh-on pontosan mit néznek illetve mérnek a babán? Teli hólyaggal kell menni? Igyak egy kis kólát előtte, hogy mozgékonyabb legyen? Hátha megmutatja mi van a lába között.

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnézik hogy egészséges e.Fej,combcsont,haskörfögat ,magzatviz,méhlepény,ilyesmiket néznek.Attól is függ hol csináltatod,kórházakban ált 2 perc alatt lezavarják:-(Viszont nekem ott mondták meg hogy kislányom lesz,amit már azóta 3szor megerősitettek.29hetes kismami
2010. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A babád méreteit fogják megnézni, gerince folymatos e, van e gyomor működése, vese működése, szívhangja, magzatvíz stb semmi különösre nem kell számítanod. Nekem nem kellett tele hólyaggal menni, semmi ilyennel nem foglalkoztak. Bár nálunk az orvos minden uh vizsgáalt alkalmával megnézett rajta mindent, szóval semmivel sem különbözött egy átlagos uh.tól.Ebben az időben, ha szerencsétek van, már megmutataja magát, hogy mi lesz. Boldog babavárást!
2010. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, épp most írtam egy másik topicba erről. Nekem a 18 hetes kötelező UH-n csak a BPD-t és az FL-t mérték, azaz fej átmérő és combcsont hossz. Pedig kiemelt kórház vagyunk :(

Rá két hétre voltam genetikán Pesten, ott nagyon alaposan átnézték a babát, 8 értéket ráírtak a leletre.


Nekem az orvos már az elején mondta, hogy érdemes sok folyadékot inni UH-k előtt (hasi UH-nál), mert jobban látszódik a baba teli hólyagnál.

És nekem az orvos ajánlotta hogy UH előtt fél órával vagy egy csoki, vagy egy gyenge cappuccino vagy egy pohár cola ( nem light ) elfogyasztása segít abban, hogy a baba mozgékonyabb legyen.


Kívánom, hogy mutassa meg a babád a nemét :) Nekem sem a 18, sem a 20 hetes UH-n nem mutatta. 26. héten megyek majd 4D-re, ott remélem már tudni fogjuk.


Boldog babavárást,

25 hetes kismama

2010. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Délre kell mennem, majd utána megírom,hogy sikerült e meglátni mi van a lába között:)
2010. márc. 2. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is csak lemérték a kötelező dolgokat!Nem nézték meg egyik szervét se!Én 22 hetesen voltam 4d uh és ott mindent megmutogattak és elmagyaráztak!A kórházba kb.2 percet voltam bent!Nekem nem akarta megmutatni,hogy mi van a lábaközt 18 hetesen,de 22 hetesen már nem volt szégyellős!Kislány!:-)Majd írd meg,hogy mi volt!Remélem nem fogja eltakarni magát!:-)23 hetes kismama
2010. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Rendes volt a dokim, megmért mindent és nézte a szervek fejlődését is:) Annyira aranyos volt a baba, szó szerint úgy emelte a kezét mintha integetett volna. Még a doki is meglepődött. A párom majdnem elsírta magát..... eddig úgy néz ki hogy kislány, de a doki nem merte 100%ra mondani. Talán.........
2010. márc. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!