Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után második baba.35...

Császár után második baba.35 hetes vagyok. Másnál is volt ilyen? Ugye nem kell tartanom hegszétválástól? Ma a megszokottnál is mozgékonyabb, és fáj a hegnél ahogy mozog. Előredőlni sem tudok mert belenyilal.

Figyelt kérdés
Kedden megyek dokihoz. Szó szerint non-stop mozog a pocaklakóm, és rettentően sokat keményedek tőle. A keményedés az elsőnél is volt és végig zár voltam, csak most a hegemnél is fáj a hasam ha úgy mozdul.
2011. jan. 21. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az pedig nem jó! Engem valószínüleg jövő héten császároznak vékony heg miatt! Igaz már a 40. hétben járok, de 1 héttel ezelőttig nem fájt, akkor még elég vastag volt, utána viszont elkezdett szúrkálni és rohamosan vékonyodni, valószínű nem szülhetek spontán, a szülésnek sincs semmi jele.

Azt mondta a doki, hogy ha szúrkál, akkor vékonyodik. :((

Mindenképp említsd meg a dokinak, biztosan meg fogja nézni a vastagságát! Nekem 38 hetesen volt 6 mm, 39 hetesen már csak 3,9 mm. Kedden nézik megint és dönt a doki!

2011. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Mindenképp megemlítem a dokimnak. Akkor ez a szurkálás a vékonyodás. :( Nem baj ha császár, csak legyen minden rendben.


Könnyű, gyors felépülést kívánok Neked!

2011. jan. 22. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!