Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek a vetéléstől! Mit tegyek?

Félek a vetéléstől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv. 12 hetes vagyok es gorcsol a medencém meg a méhem. Én ezt annak tudtambe hogy tagul a méh. Egyik ismerősöm mondta,hogy ő igy vetélt el. Van félnivalóm?
2015. jún. 24. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is tágulásra gondolnék, bár kérdés, pontosan mennyire görcsölsz, van-e vér is hozzá.


Milyen kis drága az ismerősöd, hogy paráztat.


Ha nagyon gyanakszol, hívd fel az orvosodat, vagy menj ügyeletre.


Nekem amúgy első terhességnél vashiánytól volt hasonló félidősen.

2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pihenjél, szedjél magnéziumot! Másnak is vannak ilyenkor görcsei. Ne arra gondolj, hogy az ismerősöd elvetélt, hanem arra, hogy készül a hely a babának!
2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám elment, azaz elhalt, mégsem volt semmi jele, terhességi tüneteim voltak ugyanúgy. Szóval ez nem törvényszerű. Ilyenkor tágul a méh, húzódnak a szalagok. Ha erős görcseid vannak, menj be a kórházba, de ha a magnézium segít, akkor szerintem nem kell. Bár mivel velem ez már megtörtént, így én extra parás vagyok.
2015. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!