Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit és hogyan mozog/mozgot...

Mennyit és hogyan mozog/mozgott 37 hetesen a babátok? Olyan passzív, kicsit aggódom, nem tudom, hog normális-e.

Figyelt kérdés
Most a napokban eléggé keveset éreztem, ami kissé aggaszt. Betudtam a frontnak eleinte, de már 3. napja megy ez. Éreztem minden nap a mozgását többször, szóval nem az, hogy egyáltalán nem mozog, csak olyan lassan, finoman, lustán, és nem sokat, elég sokszor alszik, meg inkább kinyomkodja magát itt-ott. Tudom, hogy a végén már nem nagyon férnek el és emiatt kevésbé intenzív a mozgásuk, meg többet alszanak, de ennyire? Lehet a front is ront a helyzeten?
2015. jún. 25. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ugyanígy vagyok (36+6 hetes), naponta eszembe jut, hogy bemegyek a kórházba, hogy nézzék meg, minden rendben van-e. De aztán mindig elkezd mocorogni, úgy, ahogy írtad, lassan és inkább csak helyezkedik. De minden nap érzem elégszer, meg csuklik is rendszeresen, csak ez valóban más már, mint eddig volt, nem olyan virgonc. Bár magamon is észreveszem, hogy már nincs annyi energiám. Még dolgozom, de minden délután kell aludnom egy másfél órát :) A frontokat pedig biztos, hogy megérzik.
2015. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha már kette vagyunk ugyanígy, akkor biztos normális :) Neked is első baba?
2015. jún. 25. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges aggódni, minden rendben van/lesz :) Igen, első baba, egy kisfiú. Én inkább amiatt izgulok, hogy mindent sikerüljön beszerezni, mire érkezik. Nem kapkodtam el a vásárlást :D
2015. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem kislány lesz :)

Hát, én sem kapkodtam el a dolgokat :) Mondjuk nagyjából már készen vagyok, de mindig eszembe jut még valami apróság, ma is hozott még a futár egy csomagot :D De most már, ha minden igaz, tényleg mindene megvan, ami kell. A szobájában kell még megpucolni az ablakot meg felrakni a függönyt, a kiságyba berakni a matracot, és más már nincs elvileg. Aztán lehet kimarad még valami :D

2015. jún. 25. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nálam is apróságok vannak hátra, a nagyobb dolgok már megvannak. De szerintem úgyis valami kimarad, meg lesz felesleges is (bár azért igyekeztem figyelni, hogy ne vásároljak mindent ész nélkül össze :D ) A függönyt azért ne állj neki magadtól felrakni!

De nem is kell mindennek tökéletesnek lennie, a babáinknak nem lesznek velünk szemben extrém elvárásai, a külvilág meg nem érdekes ;)

2015. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 35+5 hetes vagyok. Én is kevesebbszer és gyengébben érzem a babát.Mozog rendesen csak nem olyan intenzíven,aztán vannak pillanatok mikor bele ad mindent 😊 Én is betudom a frontnak,meg hogy mégis csak egyre kisebb a helye.
2015. jún. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!