Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi fiúk! Ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi fiúk! Ez normális?

Figyelt kérdés

Ha olyannal vagyok együtt, akihez érzelmileg kötődöm akkor csak a passzív szerepben tudom igazán jól érezni magam.

Idegenekkel (pl buliban) viszont csak aktívként vagyok képes ellazulni, ellenben velük a passzív szereptől ódzkodom.

Normális ez így? Azt jelenti hogy uni vagyok, vagy ez ilyenkor hogy van? Hogy tudnék szabadabb és spontánabb lenni ebben?



2014. nov. 5. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak aktív vagyok, de szerintem normális. Tehát az van h nem akarod bárkinek "megadni" magad. Ennyi ;) Nem para. Mondjuk én buliban tuti nem szexelnék :(
2014. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy lányként választ írok,de szerintem ez maga az aktus biológiájával függ össze

magadba engedni valakit,egy nagyon intim,meghitt dolog (persze van akinek nem,de azokat most hagyjuk)és ezt természetes hogy nem mindenkinek engeded meg.mást megdugni az egy egész más tészta.ahhoz nem kell ekkora bizalmaskodás,hisz tudat alatt is tudod hogy ez neked biztosan jó lesz,nem mint passzív szerepben ahol a partnertől erősen függ hogy neked kellemes lesz-e vagy fájdalmas.igen ez valószínüleg azt is jelenti hogy uni vagy.nincs ezzel semmi gond,úgy hallottam hogy melegek között amúgy is nagy hiány van aktívakból. :D

20/L

2014. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz mindkettőtöknek!

#1 Buliban miért nem? Az "idegenekkel" nálam konkrétan 3 alkalmat jelent, normál higiéniai feltételek mellett.

#2 Erre én is gondoltam. :)


Ami engem igazából frusztrál az az a része, hogy nemrég szakítottunk a barátommal és mostanában döbbentem csak rá hogy gyakorlatilag nem "használtam" a farkam már majdnem két éve ha értitek hogy értem, és nem is tűnt fel. :/

2014. nov. 6. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a fontos,hogy uni,pass,akt,meleg,leszbi.... vagy-e,hanem

inkább azt kérdezd meg magadtól:Boldog vagyok??

Ha a válasz igen,akkor falnak fekve fejjel lefelé is b..thatod magad......akkor is jól fogod magad érezni!

2014. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
A kettes, lány válasza nagy igazságot takar. Én bi vagyok, és kökeményen aktív, imádok dugni, lányt, fiút, csak bejöjjön, Viszont még senkinek sem engedtem, hogy belém tolasson,és nem is fogom.
2015. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!