Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond, ha a 32. heti uh-t már...

Gond, ha a 32. heti uh-t már a 30. héten megcsinálták?

Figyelt kérdés
Ott mindent rendben találtak, de a dokim azt mondta, hogy 30-32 hét között menjek. Én meg gondoltam elmegyek akkor a 30. héten, már úgyis látni akartam a babámat. Pontosan 30hét 5 naposan voltam.
2010. márc. 2. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, mert ez a kötelező uh úgy van előírva, hogy a 28-32. hét között. Úgyhogy jókor voltál:)

ҝ

2010. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésedet, hisz benne van a válasz is. 30-32. hét közt kellett menned és te a 30+5-ön voltál. Ez majdnem a két megadott időpont közt van. Akkor mi lenne a baj? Egyik időpont sem olyan, hogy csak azon az egy héten mehetsz, pl. nekem ugyanezt az UH-t 28-30. hetinek mondták és én is a 28-on voltam.
2010. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia A 28-32. hét között bármikor jó. Nincs kőbe vésve, hogy néhány nap gondot okozna. Főleg, hogy az orvos és a gép is a terhességi hét szerinti adatokkal kalkulál, hisz a referenciaértékek egységesek.
2010. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert itt szinte mindig azt olvastam, hogy a 32. héten mentek a kismamák. Köszönöm a válaszokat
2010. márc. 2. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 31+2 hetesen voltam.


Nincs ez kőbe vésve, hogy pontosan ekkor meg ekkor. Ráadásul ilyen sok UH is csak nálunk van. Külföldön jó, ha az egész terhesség alatt egyet, esetleg kettőt csinálnak.

2010. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez az uh a 28. héten volt. Tök fura, mert az egyik kismama barátnőm is ugyanarra az időpontra van kiírva, neki meg most a 31. héten csinálják. Ő meg már tiszta para volt, hogy mire kell még várnia.
2010. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!