Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt pécsi, fiatal...

Vannak itt pécsi, fiatal kismamik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pécsi vagyok, 27 leszek jövő hónap végén, és addigra várom a kisfiamat is. Azt hiszem megfelelek a kérdésnek. :)


35+2 hkm

2015. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia, en is itt vagyok, igaz 1-2 evvel idosebb lennek az elsonel es csak mult heten derult ki h babank lesz :)
2015. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és 22hetes kismama
2015. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Először is, gratulálok mindenkinek!

Én is 21 éves vagyok, a babánk meg 27 hetes. :)

Ti tudjátok már/szeretnétek-e tudni a baba nemét? Bár a második válaszolónak ez még korai (de nagyon hamar elrepül ám az idő)!! :)

Hogy telnek a napjaitok? Jártok valamilyen várandóssággal kapcsolatos programra? :) Most, hogy vége a vizsgaidőszaknak (én még egyetemre járok), sokkal több lett a szabadidőm és gondoltam jó lenne valami. De a jógán/tornán kívül nem nagyon találok várandós programokat. :/

2015. jún. 27. 15:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is pécsi vagyok :) 28 éves, és 6 hetes kismama, szóval ti már jócskán előttem jártok, de azért gondoltam, becsekkolok én is :) Második babám lesz, van már egy majdnem 8 éves nagyfiam is.
2015. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én pécsi vagyok, 27 leszek és 37 hetes :)
2015. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én 27 hetes voltam, amikor abba hagytam a munkát (óvónő vagyok), utána terveztem terhes tornára járni a klinikára, meg az ottani szülés felkészítőre. Hát mire oda jutottam, már nem volt energiám. Sokat aktívkodtam, jöttem-mentem, lakást újítottunk...

Éppen most mondtam le egy barátnőm invitálását, hogy menjek be kertvárosból az árkádhoz vele találkozni...nem merek már elindulni, mert legtöbbször megyek vidáman, aztán beszúr és vége, onnan nem bírok tovább indulni. A pici feje is eléggé lent van a doki szerint, úgyhogy akármilyen nehéz, nyugira kell magam tenni...

Ti hogy vagytok?

18 hetes uh-n mondta először a doki, hogy mintha lógna valami a kis lábai között, és 27. héten voltunk 4D-n, ahogy egyértelművé vált, hogy kisfiúnk lesz, Balázs. :)

2015. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Utolsó: kihez jársz dokihoz? Én is úgy voltam hogy eljárok majd terhestornára, de az energiám már nincs, csak az itthoni teendőt megcsinálom ami kell.
2015. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fú, akkor lehet, hogy nálam is csak hiú ábránd, hogy eljárok majd torzára/kismama jógára? Az első terhességem alatt nem jártam semmi ilyesmire, nem is igazán akartam, de most szeretnék majd.
2015. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem rajtad múlik! :) Ha nagyon akartam volna elmegyek...mondjuk nem könnyíti meg a szitut, hogy messze van a szülészet, macerás már, meg marha drága a busz is...

Van olyan ismerősöm, aki 10. héttől tp-n volt és rendszeresen járt kismama tornára. Ha itthon vagyok az elejétől, talán eljártam volna én is.

Amúgy a neten vannak okos videók:

https://www.youtube.com/user/babadoktor

Újszülött ellátásáról és kismama tornáról, baba-mama tornáról is vannak jó videók.

2015. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!