Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32 hét után mikor van még...

A 32 hét után mikor van még ultrahang? És mennyi alkalommal még?

Figyelt kérdés

Nekem utoljára 29 hetesen volt, most megyek a héten dokihoz, de nem lesz uh. Kiváncsi vagyok mikor lesz még, mert az mindig nagyon megnyugtat, mikor látom a kisbabám!

32 hetes km


2010. márc. 2. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Állítólag még egy van a 36.héten!De ezt én is most hallottam!Meg persze szülés előtt közvetlenül!Én most 21 hetes vagyok!19.héten voltam!De nem tudom hogy fogom kibírni a 29-30.hétig,mert engem is nagyon megnyugtat!
2010. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetente van... :S Nem is tudom hogy csinálhatják kismamákkal a mai modern világban, hogy 4 uh-val lezavarják az egész terhességet. Kőkori.
2010. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Az első valaszolonak tanacsolom, hogy menjen el 4d-re! En 22 hetes voltam es csodas volt!

A masodiknak: sehogy nem lehet kinirni, talan ugy, hogy tobbszor elmesz 4dre, en ezt tettem..., bar nekem azert tobb uh volt, mar most is mint 4, mert korabbi mehen kivuli miatt most volt egy nulladik meg az elejen, illetve nem latszott jol a tarkoredoje, igy azt is megismeteltuk:)

2010. márc. 2. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem már nem uh-ztak meg a 32.hét után. Sem a 36.héten, pedig elvileg akkor lenne egy kötelező, sem a szülés előtt. A mostani terhességemnél ki fogom harcolni a 36.hetit.

Elvileg a tb 4 uh-t fizet: 12., 18-20., 30-32., 36. hét.

2010. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!