Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok, ti bemennétek a...

Csajok, ti bemennétek a helyedben a kórházba? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
37+1hetes kismama vagyok. A méhszájam C2100 már hetek óta. Tegnap délután pisiléskor valószínűleg a nyákdugó távozott. Ilyen kocsonyás, nagydarab átlátszó trutyi. 3részletben ment el. Meg mellette már két napja időnként olyan folyásom van, mintha víz lenne. Nem nagy mennyiségű, meg nem folyamatosan van. Tegnap a nyákdugó után felhívtam az orvosomat, ő azt mondta, hogy akkor menjek be, ha fájásaim vannak, vagy elfolyik a vizem. Akkor nem fájt semmim,viszont késő este óta mikor felkelek, akkor elkezd fájni az alhasam,de leginkább a szeméremcsont feletti rész, viszont nem görcs, meg semmi rendszer nincs benne, hanem folyamatosan fáj, meg feszül.elég kellemetlen érzés. Most nem tudom, hogy ezzel bemenjek-e,vagy nem. Mert az orvos szerint rendszeres fájásokkal kell csak.Viszont azt se akarom, hogy várok a rendszeres fájásokra, közben meg kinyíljak mégjobban, mert mindenképpen császárom lesz,mert farfekvéses a kincsem.
2015. júl. 1. 04:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Helyemben, bocsánat.
2015. júl. 1. 04:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Én lezuhanyoznék a helyedben egy kellemes meleg vízzel, hogy változik-e valami. Ha nem, bemennék, aztán majd mondanak ott valamit. Inkább többször feleslegesen:) 37+3 hkm
2015. júl. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondja a dokim,hogy ha valami olyat észlelek, ami szerintem nem normális, akkor irány az ügyelet. Az ügyelet azért van,hogy megnézzenek! Inkább jöjjek haza kétszer, mint hogy ne menjek be,amikor kellene.
2015. júl. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

37 hetesen kicsit korainak találom, persze nem a lehetetlen kategória.

Szerintem még nem jött el az idő, viszont én is mindenhol azt olvastam,hogy rendszeres 5 percesekkel menejek.

Ehhez képest amikor majd 1 napos rendszerteen ( 8-10-12 percesek) után 6-8 percenként jött váltakozva,de nem pontosan akkor bementünk és 2 újjnyira volt nyitva a méhszáj, de rendszeres még akkor sem volt.

Szóval én magamból kiindulva lehetségesnek tartom, de a 37.hét eleje talán picit korán lenne még.

2015. júl. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2015. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát, a helyzet az, hogy az alhasam feszülget,de nem rendszeresen,hanem folyamatosan. Van ez a vizes folyás, most ébredés után tettem be a bugyiba egy WC papírt,azon lett egy jó 10 centis folt az idő alatt, míg megreggeliztem.most majd teszek be másikat,aztán meglátjuk,hogy olyan lesz-e,vagy az éjjel a fekvéstől felgyülemlett folyás távozott. De nem folyásnak tűnt, mert olyan volt, mint a víz, meg azon a részen át is ázott a papír. Jajj,nem tudom, hogy mit csináljak,olyan tanácstalan vagyok. Az orvost meg nem akarom állandóan hívogatni, mert tegnap világosan mondta,hogy mikor menjek be,nekem azok közül végülis egyik se jelentkezett,most se mondana mást,de ha meg bemegyek, akkor meg mit fog szólni, hogy ennyire hallgatok rá.
2015. júl. 1. 08:52
 7/14 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet olyan betétet kapni, ami kimutatja, hogy magzatvíz szivárog e. Vegyél egyet mihamarabb és ha magzatvíz, irány a kórház, nehogy baj legyen. (bár én enélkül is tuti bemennék kb azonnal, pont nem érdekelne a doki reakciója, ha a gyerekemről és rólam van szó)
2015. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit mondtál a dokidnak, amire azt mondta ne menj be? És ha a magzatvíz szivárog? Én bemennék a kórházba. Én egyik szülésem előtt sem hívtam a dokimat, furán éreztem magam, bementem, akkora mindkétszer beértem már 5 perces fájásaim voltak a baba feje be volt ékelődve, igaz 39+ 5 naposan szültem mindkettőt.
2015. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező h, vagy?
2015. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj be! Nagy baj lehet abbol, ha szepen, lassan elfolyik a vized, es nem mesz be.
2015. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!