Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok.Borzadztóan puffadok és székrekedéssel küszködöm.2 hét alatt 1,5 plussz pedig nem eszem kenyeret csak ritkán se sütit,csokit és chipset.A védőnő Espumisant és Levolackot ajánlott.De semmi sem segít.Mit tegyek?A másik kérdésem az lenne,hogy 2 napja fáj a derekam és a hasam alja ez a mindjárt megjön érzés.Tudom,hogy elvileg a méh ahogyan nő amiatt van.De biztos?Semmi más nem okozhatja szerintetek?

#terhesség #székrekedés #puffadás #derék és hasfájdalom
2015. máj. 7. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél kefírt, natúr joghurtokat zabpehellyel, zabkorpával, búzakorpával. Sok folyadék.
2015. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit eszel egy nap?
2015. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Székrekedésre jó a lenmag is. Napi 3x1 ek. evés előtt egy pohár vízzel lenyelni (egész lenmagot). És sok folyadék. Az mondjuk mindig fontos, főleg, hogy már egyre melegebb is van.
2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hasfájás miatt meg ne aggódj, természetes. Ha nem görcsölsz és vérzel akkor nincs baj.
2015. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2/4 válaszoló:pl:reggeli:eperturmix majd ettem savanyú káposztát,oylan 13 körül rakott krumpli,17 körül egy joghurt és vacsira felvágott volt zöldséggel (lapcsánkát is ettem délelőtt ami lehet nem hiányzott volna de nem tudtam megállni)
2015. máj. 8. 08:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen és mellé a napi 2 liter víz.Nem beszélve,hogy akkor nap még megittam 1 liter 100% narancslevet hátha segít valamit.Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát és segítségét :)
2015. máj. 8. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!