Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap tudtam meg hogy gyermek...

Alexandra917 kérdése:

Tegnap tudtam meg hogy gyermeket várok. Hülyeség lenne ha Magyarországon elutaznánk egy szép helyre és ott mondanám el a Páromnak a jó hírt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd azt.
2015. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy a párod is örömmel fogadja majd a hírt és az anyagi helyzetetek is megengedi, akkor miért is ne?
2015. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2015. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos ötlet :) Hajrá :)
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:O
2015. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók elmondtam neki a jó hírt!!!! Kérdeztem tőle hogy ha most még lenne a három kívánság műsor ő mit kívánna? Ő azt mondta hogy ő ezeket kívánná: Egészséges család, Kisbaba Kisfiú/Kislány és hogy Maradjunk együtt amíg világ a világ mert nagyon szeret engem én Hölgy létemre elpityeredtem és elmondtam hogy a második kívánsága teljesült mert gyermeket várok. Ma meg megint elpityeredtem mert reggel felhozatta a reggelit, és mielőtt reggeliztünk volna megkérte a kezemet. Én persze természetesen IGENT Mondtam neki. Dupla meglepetéssel indul ez a 8 nap. Mind a ketten boldogok vagyunk.
2015. júl. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!