Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom, ha 1 ujjnyira...

Meddig húzhatom, ha 1 ujjnyira nyitva vagyok?

Figyelt kérdés

35+1 hetesen voltam UH-n, panaszokkal mentem és kiderult, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok, és megrovidult a méhnyak. Pontosan nem tudom az értéket mert nem irták be a kiskonyvbe.1 héttel elotte minden rendben volt.


A kérdésem annyi lenne, hogy meddig húhatjuk ki így? Mivel eleve a doki azt mondta, hogy a 40 hetet szerinte úgy sem várja ki a kicsi, mivel minden vizsgálaton 2 héttel nagyobbnak mérte. Most volt 2800g.


Annyit mondott még, hogy sokat pihenjek, ez ugye nem állandó fekvést jelent? Csak mert nem birom ki, hogy otthon ne takaritsak ... elindulna a ház.


Elore is koszonom a véleményeket!


2015. júl. 2. 09:12
 1/8 A kérdező kommentje:

annyit még elfelejtettem, ha naponta tobbszor érzek szúró érzést a huvelynél, az jelentheti azt, hogy tovább "tágulok" vagy csak a kicsi nyomja az idegeket?

28. héttol fejvégu.

2015. júl. 2. 09:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. egy het. Ha takaritasz, akkor 1-2 nap.
2015. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez ijesztoen oszinte volt, de koszonom. Akkor inkább visszafogom magam.
2015. júl. 2. 09:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi várható folytatásnak? Gondolom azt csak az orvos tudja megmondani, ha tovább nyilok. Dé én észre veszem valamibol ha gond van? Vagy ugyanúgy elfolyhat a magzatvíz, stb?
2015. júl. 2. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 22. héttől volt 3100... ( 23-24 hetesen ezzel az értékkel utaztunk el külföldre). Ez volt a 36. hétig, amikor 3210 lett az érték. Majd 37 hetesen és pár naposan 2222 lett,végül a kiírt napon született meg a kisfiam. Kimeltem magam , de ne feküdtem folyamatosan az agyban ...
2015. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mindenkinél máshogy van, és nem kell annyira rástresszelnem. Az sem tesz már jót ilyenkor. koszonom.
2015. júl. 2. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:

A 35. héten nyílt ki 1 ujjnyira, a 38. hét végén szültem.

Még legalább 2 hetet jó lenne, ha tudnál feküdni, pihenni.

2015. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

37 hetesen 1 ujjnyira nyitva volt a méhszájam.

A babát minden uh-n 2 héttel nagyobbra saccolták.

40+4 naposan be kellett indítani a szülést.

4,5 kg lett, természetes úton szültem.

2015. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!