Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma jöttem haza kórházból,...

Ma jöttem haza kórházból, mert bő egy újjnyira nyitva vagyok és a méhszáj is megrövidült 2 újjnyira.35+1 hetes vagyok. Meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
Nyolc napot voltam bennt, ez idő alat 4szer görcsöltam be komolyabban, infúzióval és gyógyszerekkel tartották visza a babát.Azóta is be-be görcsölgetek, sokszor olyan mintha alulról a hüvelyemből felszúrna.Szinte folyamatosan érzem a hasam alját. Vélemény, tapasztalat?
2010. ápr. 16. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet még így is, hogy 40. hétig kihúzod, de ha gyógyszereztek, akkor nagyobb az esélye, hogy hamarabb kibújik a kicsike, de most már érett, még egy hétig ne aerobikozz, de utána már nem gond ha jön!
2010. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek a dokik. Mi 30hetes korunk óta 1111-es adattak vagyunk itthon. Mondjuk nem bánom, hogy nem fektetett be. Előtte még javában dolgoztam, és fájdogált is a hasam, de mióta itthon vagyok, azóta nem sokat fáj.

Szóval 1újnyi méhszáj, minden nyitva, és betöltöttük a 38hetet!! Nem gondoltam volna, hogy ideáig eljutunk.

Pihizz sokat!!

2010. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nyitva voltam 1 ujjnyira mindkét gyerkőccel 35-36 hetesen, mégis ráhúztam mindkettővel. De te mivel szoksz görcsölni, lehet hogy éppen előbb meg lesz, de az se biztos.
2010. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 24. hét óta ilyen a méhszájértékem, mint neked, és most, a 34. héten is egyben vagyunk. És szerintem a végéig is kihúzzuk. Még túl is hordhatod, de gond biztosan nem lesz, hiszen már érett a babád. Viszont türelmetlen ne legyél, tudd, hogy elvileg még 4-5 heted hátralenne, és könnyen lehet, hogy ki is várja a baby!
2010. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem sokaig kibírod még.A mi adatunk sem tökéletes.29 hetes vagyok és 2210 volt az értékem a múlt héten.Elsö fiamnál is ez volt mondjuk az 33 héttöl és a 41,héten indítottak.
2010. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!