Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes (az orvosi számítás...

3 hetes (az orvosi számítás szerint:5) kismama vagyok. Normális az, hogy tüneteim nincsenek, csak levertebb vagyok és csak egy picit érzékeny a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Mikor fognak jelentkezni a tünetek, addig nem id tudom elhinni, hogy sikerült teherbe esnem.
2008. szept. 3. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az orvos szerinti számítást vedd figyelembe, mindenhol ez számít, tehát 5 hetes terhes vagy. Gratulálok! Azon pedig egy percig se aggódj, hogy még nem észlelsz tüneteket! Eljöhet még az az idő...!

Azonkívül vannak sokan, akiknek szinte semmi tünetük nincs is!

Nyugodtan hidd csak el, hogy sikerült teherbe esned!

Még visszasírhatod ezt a tünetmentes időszakot:)! No, nem ijesztgetés!

2008. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy lehetnek tüneteid, csak Te észre sem veszed. Nálunk a páromnak lett gyanús, nekem fel sem tűnt, milyen hévvel tudok bármit megenni (és persze édesre sós, könnyűre nehéz étel) pillanatok alatt és elkezdtem dilisebb lenni a megszokottnál:), ez azóta is csak fokozódott:)
2008. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is észrevette, hogy nincs annyi türelmem mint szokott. Ingerlékenyebb vagyok a kelleténél. Az orvoshoz majd csak jövő héten megyek,mert azt mondta csak akkor tudja érezni a babát.
2008. szept. 3. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első tünetek általában a 6-7. héten kezdődnek. Hányinger, fáradékonyság, stb. De tényleg van állítólag olyan is, aki nem érez különösebb változást.

5 hetesen még én is úgy gondoltam, hogy az utóbbiak közé tartozom, de a 7-11. hét között szinte egyfolytában émelyegtem.

16 hetes kismama

2008. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, csak annyi hogy nem jött meg. Se rosszullét, se hányás, a mellem sem feszült, semmi. A védő nő szerint szerencsés vagyok, s ezek szerit te is :) 15 hetes babás
2008. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs tünetem, én is aggódtam miatta...Nem kell!

A baba jól van, szépen fejlődik, Te pedig élvezd a probléma mentes várakozást! 11hkm

2012. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!