Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennétek a lányotoknak fekete-...

Vennétek a lányotoknak fekete-piros babakocsit?

Figyelt kérdés
Inkább a fekete dominál benne, de vannak piros részek is benne.A váza is fekete, kereke szürke.
2015. júl. 2. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék se pirosat, se feketét, se ezeknek a kombinációját. Nem tetszik.
2015. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék, mert nem tetszik babakocsiban a fekete meg a szürke, de ez a színkombináció nálam abszolút uniszex kategória.
2015. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen unisex, inkább a fekete szín miatt kérdezem, hisz régebben ugye a csicsás, színes babakocsi volt a divat, mostanában meg egyre inkább a fekete valami más színnel kombinálva.Elég nehéz jó színt találni...
2015. júl. 2. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire fontos a kisbabás anyukáknak, hogy milyen színű a babakocsi? Mert azt értem, hogy a gyereket mindenki megcsodálja, de már a babakocsit is? :D
2015. júl. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A férjemnek és nekem is nagyon tetszik.Pont egy ilyet néztem ki.

Itt nálunk ((kertvárosi övezet) elég sok oyan babakocsi van,amiben van fekete.

Először nekem is fura volt, de mostmár elegánsnak látom.

Annyi,hogy nyáron nem a legjobb, de 32-35 fokban úgysem megyek ki a nagyobbal sem, a kicsivel meg főleg.

2015. júl. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

en is ertetlenul allok a milyen szinu a babakocsi mizeria elott...jo egy fiunak ne legyenek rikito rozsaszin de ezen tul nem mindegy???

kerdesre valaszolva:nekunk fekete piros van a lanyommal, sose erdekelt ki mit szol hozza, szeretjuk.

2015. júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi fekete-pinket vettünk! Szerintem is elegáns a fekete!;)
2015. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán megvenném, csak a szín nem befolyásolná a döntést. Ez az utolsó szempont, amit figyelembe veszek egy babakocsinál. Lányom első kocsija kék volt. A második lila. Most a második lányomnál simán előszedem a pincéből megint a kéket. Praktikus.

Ráadásul a fekete-piros kombináció tényleg unisex.

2015. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szép színek ezek, egyedül azért nem vennék fekete babakocsit, mert nagyon felmelegszik nyáron.
2015. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam hogy ennyit agyalok egy babakocsin(amúgy használtan vettük), meg a színén, de csak beleszaladtam én is:-)Mivel többnyire télen, és tavasszal használjuk, így a meleg miatt nem aggódok, sport babakocsinak meg úgyis élénkebb színű lesz neki, vagyis az már megvan.Azért csak nem mindegy mivel rójuk az utakat a babával.Nyilván neki mindegy, csak nekünk anyukánknak nem:-)Sokan mondják hogy kisbabának ne ilyen gyászos színt válasszunk, azért agyalok csak:-)
2015. júl. 3. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!