Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » III. trimeszterben járó...

III. trimeszterben járó kismamák, éreztek hogy reagál a magzat hangokra?

Figyelt kérdés

Enyém sose reagált a hangokra, zajokra, voltunk koncerten egy pillanatra, de akkor sem rúgott. Mozog rendesen, ahogy szokott de hangra nem. Hallásával lesz gond?

38 khm


2015. júl. 3. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy baj lenne. Az elso lánykámmal nekem is ez volt. Csak az én hangomra reagált. Most várjuk a masodikat és valamelyik nap leesett a tepsi nagyot csattant majd kiugrott. Szerintem minden baba más.

32hkm

2015. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam absz. reagált.

Voltunk moziban, alig vártam, hogy vége legyen a filmnek, mert amikor hirtelen csattanás, dörrenés, hangos zene volt, szegénykém majd kiugrott a hasamból.

Vagy amikor belustult, és nem mozgott, hogy megmozdítsam, lefeküdtem, betettem egy számot (mindig ugyanazt) és arra minden alkalommal megmozdult :)

És azóta is szereti azt hallgatni... :)

De minden gyerek más, erre ne adj, és ne izgulj, meglátod, hogy minden rendben van vele :)

2015. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az h nektek reagált legalább néha, de az enyém nem.
2015. júl. 3. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok, és nemrég megnéztük a Jurassic Worldot a moziban. Sokszor baromi hangos volt, és a pici úgy nekiállt rúgkapálni,hogy szabályosan kellemetlen volt. Le is takartam a hasam. DE! Barátnőm anno többször volt komolyzenei és jazz koncerten terhesen, és az sem valami halk, de soha nem reagált rá a baba. Már megszületett és minden rendben a hallásával.
2015. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!