Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a magzatmozgás?

Milyen a magzatmozgás?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok első babánk lesz, a lepény mellső falon van.Tudom hogy ettől később fogom érezni a magzatmozgást,de azt nem tudom hogy mit fogok érezni. Tapasztaltabb anyukák meg tudjátok mondani milyen volt amikor először éreztétek?

Előre is köszönöm.



2015. júl. 4. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A 22. hétben járok, szintén első gyerek mellső fali lepénnyel.


Kb. a 18. héttől éreztem időnként valami nagyon gyenge bizsergést a hasamban - inkább lentebb és talán evés után, illetve ülés közben -, ami utólag elemezve már a babának volt betudható. Igazán biztos csak a 19-20. hét után voltam benne, hogy a magzatmozgást érzem.

2015. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi féle az ahogy leírják az emberek.. olvastam olyat, hogy bokdoses szerű volt belülről, vagy remeges, vagy felszálló buborék szerű érzés, vagy szúrkálódás, vagy luktetes, nekem pl inkább olyan volt először, mintha valaki csikizne belülről. :) de sok féle érzés lehet, mindenki máshogy írja le.
2015. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, mintha az izmom rangatozna belulrol, vagy valami ideg.

17. heteben voltam benne 100% hogy az mar a fiam.

2015. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En kb 2 hete erzem a magzat mozgast, elso baba :). Nalam semmi pillango szarny, vagy halacska vagy bukorek nem jelentkezet, hanem mindig ilyen bokes kicsi rugasok formajaban jelentkezik a kicsi baba. Inkabb izom rezgesnek hasonlitanam, ami nalam van.

19+4 hkm

2015. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső falon tapadt meg és már a 18. Héten éreztem mint ha mozogna.

24 hetes vagyok és már látni is ahogy mozog és csodálatos érzés de egyben fura is :)

2015. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb. 18 hetesen éreztem először, nekem is ilyen izomrángás szerű érzés volt, egészen lent. Azóta ez csak beerősödött és látszik is kívülről a pocakomon. :) Főleg ha ülök, akkor aktívkodik!:)


20+1 kismama

2015. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.H.Orsi válasza:

Szia!Nekem is mellső falon tapadt a lepény, de az én dokim azt mondta,h nem amiatt érzem később, hanem mert 1. Gyerek! :-D 19. Hetet töltöttem, amikor már biztos voltam benne,hogy Ő az. Egyébként gyanú volt a 17-18 között, utóbb rajottem. Pici bökdösesnek tűnik vagy izomrángásnak.nálam 99%ban köldök alatt 4-5 cmrel,bal oldalon.Ne nyugtalankodj miatta,hamarosan jelentkezik. :-)


20+6 km

2015. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!