Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Első kisbabás...

Baj lehet? Első kisbabás kismama vagyok. Ma nem volt rosszullétem. Mással is volt igy?

Figyelt kérdés

8 hetes kismama vagyok. Tegnap még volt egy kis rosszullét ma nem volt. Max annyi hogy reggel szerintem a hirtelen felkelés miatt szédültem. Sok folyadékot iszok. Eszek rendesen.

Baj lehet? Más kismamának is volt hogy néha napján nem volt rosszullét? Első babám. Aggódök hogy baj lehet.


2015. júl. 4. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki egyáltalán nincs rosszul, mint ahogy én sem voltam. Nem kell törvényszerűen végig hányni az első hónapokat! Ez még semmi bajt nem jelenthet!
2015. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naponta van egy ilyen kérdés.

A terhességi rosszul(nem)léteknek az égvilágon semmilyen kapcsolatuk nincs a terhesség lefolyásával. Elhalhat egy terhesség úgy is, hogy valaki napi 10 órát rókázik és egészséges lehet úgy is, hogy semmit nem érez.

2015. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős voltam amikor elmúlt a hányinger. Pedig előző nap egész nap tartott, utána semmi. Én örültem neki. :)

11 hetes koromban még visszajött pár napra.

Sőt, azóta havonta egyszer hányok még.

28 hkm

2015. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wiky93 ***** válasza:

Képzeld nekem soha nem volt egyetlen rosszulétem se az egész 9hónap alatt! :) ;)

Nyugii nincs baj!! :)

2015. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 hetes múltam, egyszer sem voltam rosszul!
2015. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 10. hétben jártam így! Írtam is ki egy kérdést ide annyira izgultam egész nap, hogy mi lehet a baj! Előtte a 6. héttől 24 órás émelygés és hányás volt aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy semmi bajom. Inkább ki kellett volna élveznem azt a napot, mert másnap visszajöttek a rosszullétek és 14. hét végéig el sem múltak! :)
2015. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ma sincs semmi bajom.
2015. júl. 5. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!