Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes 3 napos vagyok kismama...

7 hetes 3 napos vagyok kismama vagyok. Nincs hányingerem, rosszullétem. Normális, hogy ilyen tünetmentes egy terhesség?

Figyelt kérdés

Mióta szedem a dokim által felírt tablettát a jobb megtapadás miatt, azóta már az enyhe hasi problémáim is elmúltak. Nagyon ritkán érzek pici szurit a köldököm körül. Cicijeimet érzem, de azt se mondanám, hogy elviselhetetlen.

Minden rendben velem?



2013. okt. 23. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, minden rendben. Én sem voltam rosszul egyszer sem, nem is hánytam. Az első pár hétben voltak hasszurkálásaim, néha kicsit erősebb, de mára már ezek sincsenek. Én csak elevitet szedek. Ma vagyok 12 hetes. Ú

Úgyhogy nyugi :)

2013. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen :) Minden a legnagyobb rendben! :) Nekem semmi sem volt. A hasam nőtt, és annyi :) minden trimeszterben vártam a szokásos tüneteket, de semmi :) 1 hónapon belül születik a babánk :) :) :)
2013. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére engem is elkerültek a kellemetlen tünetek az első trimeszterben. Egyszer sem hánytam és hányingerem sem volt soha.:)) Én max 4-5 hét múlva szülök:))
2013. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Boldog babavárást Nektek!

2013. okt. 23. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv a kevés szerencsések közt. Én egyedül a hust nem birtam 10.héttöl semmi más bajom nem volt.

mingyárt betöltjük a 20hetet. Egyszer sem rokáztam csak közel volt a husitol. De ez a 12héttel el is mult.

Bevallom néha megfeletkeztem rolla hogy terhes vagyok. Most hogy mar mocorog mindig ő jár a fejembe.

2013. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!