Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen milyennek kell...

20 hetesen milyennek kell lennie a magzatmozgásnak?

Figyelt kérdés
Ugyanis 2-3 hete éreztem többször is, pár napja viszont semmi. Ez az jelenti, hogy a baba meghalt?Egyáltalán mit csináljak:rohanjak UH-ra vagy hívjam a védőnőt?Tanácstalan vagyok.
2008. szept. 3. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Először is nyugodj meg. Nincs semmi baja a babádnak, én akkor még nem is éreztem. Pici még, el tud bújni. De az nem jó, hogy ennyire idegeskedsz rajta, ezért én azt javaslom menj el a védőnődhöz, és kérd meg, hogy hallgassa meg a baba szívét. Minden jót! 28 hetes kismama.
2008. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy halt meg a baba! Ilyen eszedbe se jusson! Természetes hogy nem érzed mindennap, hiszen csak a 24-25 héttől kell majd legalább reggel vagy este érezni.

De ha nagyon ideges vagy menj el uh-ra hogy megnyugodj!

Én a 16.héten éreztem először, aztán utána volt hogy 1 hétig semmi, volt mikor többször egy nap, de nekem eszembe nem jutott hogy meghalt! Ne legyél ilyen negatív!!

2008. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor max.beszélek a védőnővel, UH-on már így is voltunk vagy tízszer, mivel veszélyeztetett vagyok!
2008. szept. 3. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj ultrahangra, úgyis csak akkor fogsz megnyugodni. Nem szabad negatívan gondolkodni és idegeskedni! Van akinek 20 hetesen még nem napi többször mozog érezhetően a babája. Csak ne idegeskedj és ne gondolj rosszra!
2008. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En 18 hetes terhes vagyok, es kb 2 hete erzem a baba mocorgasat. Nekem is van olyan, hogy ket napig nem erzem, de aztan bepotolja. Picik ilyenkor meg, es siman bevackoljak magukat olyan pontokra, ahol te meg nem erzed a mozgasat. De beszelj a vedonovel, o biztos meg fog teged nyugtatni.
2008. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! 19 hetesen voltam uh-on a dokimnál, a baba meg sem állt az uh alatt, de én nem éreztem, hogy mozogna, úgyhogy nyugi! Egyébként én is parázós vagyok, de szerencsére kaptam szívhang figyelőt, így ha nem érzem sokáig, hogy mozogna akkor meghallgatjuk, és megnyugszunk!

Sok boldogságot: 24 hetes kismama

2008. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!