Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik hogy vagytok?

38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

#hét.
2015. júl. 7. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! 38+2 hetes vagyok. Ha nem lenne ez a borzasztó meleg, még jól is lennék :) Már szinte mindent összekészítettem itthon, a táskában is minden benne vN :) bÍZOM A CSÜTÖRTÖKI FRONTBAN :) Az állandó: " Egyben vagy még? Hogy bírod?" Kérdések már az agyamra mennek... És az alvás, ami hiányzik. Ha jó a póz, tuti pisilni kell, szomjas vagyok, melegem van... Őrület :) Te hogy vagy? Hol fogsz szülni? Kislány? Kisfiú?
2015. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Iszonyatosan jól bírom.. Nincs melegem,élvezem a nyarat.Felőlem 50fok is lehetne:)

Nagyon jól alszom.. Nem járok 20 percenként pisilni..:)

Minden megvan már:) Nagyon jól alszok éjszaka is :) Ma 1szer kelek fel vagy még annyiszor sem:)

A szex csodálatos,nem hátráltat a hasam,és imádoom :)



Na de a viccet félre téve ...:)

38 hetesen nem tudtam aludni,állandóan pisilni jártam,minden kényelmetlen volt. Tél volt már mikor én 38 hetes voltam... De.... Már akkor is teher volt:) Tehát...


KITARTÁST KISMAMÁK!!!! Legjobb esetben is csak 2 hét :))

Plusz jön a hidegfront :)

2015. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csatlakozom az elöttem lévőkhöz. Nagyon kivagyok 😄 kibírhatatlan ez a meleg,én elég sokat görcsölgetek.Nehéz a pocak,sose volt rajtam ennyi plusz.Aludni nem tudok,sehogy nem kényelmes.Nagyon várom már,hogy kijöjjön a kisfiam,jó lenne már a kezembe tartani 😊 Kitartàst nektek is,már nincs sok.
2015. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
38+4 ez a meleg kicsinál engem is! nah meg rengetegszer feltett egyben vagy még kérdés! minden megvan, de hétfőig még jó lenne ha bent maradna a kisasszony! Sz. Margitban szülök.
2015. júl. 7. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok:) én is ott szültem ;)
2015. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kivel szültél és milyen volt?
2015. júl. 7. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Sávai György volt a fogadott dokim:) És valamilyen Zsuzsa a szülésznő.(Őt nem fogadtam,csak ügyeletben volt) :)

Milyen volt? Fájdalmas :) Amúgy nagyon pozitív élmény volt:)

A dokik nagyon kedvesek,aranyosak voltak. A kórházzal meg voltam elégedve:) A csecsemősök nem voltak bunkók (sokan ezt mondják rájuk) Teljesen normálisak ,kedvesek.:)

Én 1 ágyas szobába voltam a picivel. Az is szuper volt.

Hosszú de nagyon könnyű szülésem volt:) Semmi komplikáció.

Könnyű szülést kívánok neked:)

2015. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja 14 és fél óra vajúdás után kértem EDÁ-t. Azzal is minden rendben volt. Gyorsan beadta a doki a következő másfél óra maga volt a mennyország :D Aztán meg is született a kislányom:) 2-3 nyomásra,kb 3 perc volt az egész. Gátvarrás. Tök szépen megcsinálták vagy én vagyok a vak,de semmi sem látszódik belőle már:) (7 hónapja)
2015. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37+6 hetes vagyok, eddig nagyon szerencsés voltam, semmi bajom nem volt, de most ez a meleg nagyon kiakasztó. Elkezdtem vizesedni, kezem-lábam meg van dagadva és a hatalmas hasam, mindig útban van :) Mindenki a hidegfronttal riogat, de azért én remélem még nem fogok megszülni, majd csak jövő héten. Amúgy nekem nincsenek görcseim, vagy pedig olyan enyhék, hogy nem tűnnek fel. Pisilni is inkább csak éjszaka szoktam többször, és hát kényelmes pozíciót sem könnyű már találni az alváshoz, nem beszélve az egyik oldalról másikra fordulásról :)
2015. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!