Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pénzt adtatok a nőgyógy...

Mennyi pénzt adtatok a nőgyógyásznak mikor jártatok hozzá?

Figyelt kérdés
Üdv. Nem akarok senki pénztárcájába nyulkálni de ma megyek dokihoz most másodszorra és adni kéne vmennyit. Csak az a baj h elszámoltuk a fizetést és még nem kaptam meg igaz félre van téve hogy azt adom a dokinak csak akkor még két napig nem tudok főzni... mit csinaljak?
2015. júl. 8. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nem magánorvoshoz mégy. Akkor mégis minek is kellene fizetned?

Főleg, ha nem is telik rá!


Magánorvosomnál 7000-be kerül egy-egy terhesgondozási alkalom. De erről számlát kapok és elszámolhatom az egészségpénztárban.

2015. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

SZTK-s orvos? Nem kell neki pénzt adni!

Én a magánnak is csak annyit adtam vizsgálatoknál, amennyi a díja volt, pluszba csak a szülésnél.

2015. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy magánrendelésre mész-e vagy sima sztk-ba?

A magánnak fix tarifája van, minden alkalommal (hacsak nem máshogy egyeztetek meg), az sztk-s pedig nem fog pénzt kérni.

Ha főzni sincs pénzed, akkor pláne.

2015. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wiky93 ***** válasza:
Ha nem magànorvos akkor nem kell neki pênzt adni! Minek? Ez a dolga!
2015. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Budapest sote 2 klinikan van az orvos és nem magán.
2015. júl. 8. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát Tb alapon mész orvoshoz, kajára nincs pénzed, akkor miért adnál zsebpénzt az orvosnak? (az már más kérdés, hogy hogy fogsz így megvenni egy csomó mindent a babának)
2015. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy adj neki, ez a munkája, amiért havi fizetést kap. Én a 32. hétben vagyok, végig SZTK-s rendelésre jártam, egy fillért nem fizettem eddig. Eleget adok havonta a TB-nek a fizetésemből, erre vonják le.

Ha a szülés előtt megbeszélitek, hogy bármi is legyen, ő bejön miattad majd, akár éjjel vagy hétvégén is, akkor nyilván kell majd neki fizetni, ezt biztos el is fogja mondani számszerűen, ha felkéred, de amíg a munkaidejében fogad, semmivel nem tartozol neki.

2015. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha TB alapon megyek orvoshoz, soha nem adok pénzt a dokinak. Sőt ha a magándokim valamiért a kórházba rendel be, akkor ő sem fogad el soha pénzt. Ha ennyire nincs pénzetek, akkor ne adj egy fillért sem.
2015. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!