Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen hany kg plusz vagy...

16 hetesen hany kg plusz vagy munusznal jartatok? Mennyire latszodott a hasatokon, hogy babat vartok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 07:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
munusz = minusz, bocsi
2015. ápr. 18. 07:09
 2/13 anonim ***** válasza:

A 22. hetig nem volt rajtam plusz.

16 hetesen csak feszulos felsokben latszott a hasam.

2015. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt már ekkor hasam, nem is kicsi, sokan kérdezték is, hogy csak ennyi idős terhes vagyok, mert sokkal többnek látszom, viszont jó fél időig, hol egy 1 kg-ot híztam, hogy 1-et fogytam, szóval semmi plusz nem volt rajtam, de a végére mínusszal fejeztem be a terhességet a tényleges testsúlyomat tekintve. Nem vagyok rá büszke, de túlsúllyal estem teherbe, 75 kg-al, 80 kg-al mentem szülni, kisfiam 3960 grammal született, szülést követően közvetlenül 73 kg voltam. Szerencsére azóta lefogytam már.:)
2015. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán 1 kg plusz, de erős dohányos voltam előtte, ahogy letettem, rögtön felugrott ez a plusz.

Hasam csak meztelenül látszott, közelről nézve. 50 kg-ról indultam.

2015. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kb 10 kg plusznál jártam. De alapesetben 55 kg vagyok, teherbeesés előtt pedig államvizsga, munkahelyi kihívások miatt lefogytam 43 kg-ra. Az orvosom örült, hogy híztam, mert ijesztően néztem ki olyan soványan. A hasam nekem már nagyon látszódott, engem rendszeresen hónapokkal idősebb terhesnek néztek. De aztán a hízás üteme lelassult, 65 kg-val mentem szülni, de ebből sok víz volt, a szülés másnapján már csak 58 kg voltam és pár hét alatt be is állt a súlyom 55 kg-ra. Én kérdeztem a dokit, hogy nem baj-e ekkora hízás, azt mondta, hogy nem, mert nézni kell az indulósúlyt, a testfelépítést, a vérképet és ezek alapján nálam ez bőven belefért.
2015. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jajj Istenem akkor velem mi lesz? 170/65 rol indultam, szoval kicsi sulyfelesleggel, es sajnos nem voltam az elejen egy kicsit sem emelygos, igy semmit nem fogytam. Husvetkor volt a szulinapom es vegig anyosomeknal voltunk ( 2 hetet ott laktunk), es igy nem tudtam, meg annyira nem is akartam figyelni az etkezesre, de felugrott 3-4 kg plusz :(( Szerintetek ha most nagyon odafigyelek, akkor nem keso?

Hetfon meg megyek dokihoz, tole is felek, hogy leszedi a fejem :((

2015. ápr. 18. 09:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja es a hasamon reggel semmi nem latszik, delutanra viszont nagyon puffadok...mind a 4 kg a seggemen van :(((
2015. ápr. 18. 09:07
 8/13 anonim ***** válasza:
4 kg plusz volt rajtam. Nem émelyegtem nem hánytam, tudtam enni rendesen. Átlagos, arányos testalkattal estem teherbe.
2015. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, megkerdezhetem mennyi lett a vege?
2015. ápr. 18. 09:55
 10/13 anonim ***** válasza:
6-10 hetes korom között lement 5 kilo. 1 jött vissza az étvágyammal együtt, azóta úgy maradtam -4-nél. 17 hetes vagyok most.
2015. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!