Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyomorégés...

Terhesség alatt gyomorégés sötét hajú lesz a baba. Kinek jött be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem senkinek. Ilyen hülyeséget elhinni nem tudom, hogy lehet!!!!
2015. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem így szokták mondani,vagyis én nem így hallottam,hanem úgy,hogy sok haja lesz a babának,ha ég a gyomor.Így én is hülyeségnek tartom.
2015. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Első! Sértegetni sem kell senkit, szerintem korrekt kérdés.

Hogy válaszoljak is: mindkét terhességem alatt égett a gyomrom, refluxos voltam, a második lányommal szó szerint köpködtem a gyomorsavat :S

Nekem azt mondták az infó nénik, hogy ez azt jelenti, hogy hosszú lesz a baba haja.

Nos mindkét lányom kopaszan született (épp csak pihe volt a fejükön) és mindketten tejfelszökék.

MÍTOSZ LEROMBOLVA!

:D

2015. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy halottam,hogyha ég a gyomor akkor sok haja lesz nem pedig sötét:)


Én elég gyomorégős voltam végig a terhesség alatt.

A kislányomnak nagyon kis rövid hajacskája volt és nem is volt túl sok belőle:)


Mítosz ismét lerombolva:D ;)

2015. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Cáfolom, a kisfiammal egyszer se égett a gyomrom, hosszú sötétbarna hajjal született :)
2015. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Èn is hosszú hajkènt ismerem.

Nálunk bejött ez a "legenda".

Vègig ègett a gyomrom ès egy hajasbabám született. Nagyon sok ès hosszú haja van :)

2015. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Càfolom.Egyszer sem égett a gyomrom a fiam pedig hosszù fekete hajjal született azòta màr kiszökült neki.Semmi babona nem jött be nàlam.
2015. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Végig okádtam a terhességem a sav miatt,pedig előtte és utánna se volt soha. Volt olyan,hogy napi 5-6x mentem hányni.

A lányom hatalmas fekete hajjal született. 3 hósan már cofba tudtam fogni.

2015. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Végig égett a gyomrom, félig ülve aludtam. Egy éves koràig olyan sìma volt a feje, mint egy biliàrdgilyó
2015. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemmel égett a gyomrom. Mindkettőnek elég hosszú volt a hajacskája, az egyik nagyon világos vörös, a másik sötétbarna hajú.

A különböző babonák, mendemondák olyanok, hogy vagy bejönnek vagy nem. Ennyi. :)

2015. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!