Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik a tatabányai...

Hogy zajlik a tatabányai kórházban a terheléses vércukorszint mérés? Melyik épületben? Ugyanúgy, mint egy sima vérvétel (a sziruptól eltekintve)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először el kell menjél a vérvételes épületbe. Ott leveszik a vért, és neked kell átvinned a laborba (sebészetes, röntgenes épület). Ott várnod kell egy órát kb., aztán szólnak, hogy megihatod a cukrot. Nekem még ellenőrizték, hogy mind elfogyott-e :). Nem olyan borzasztó szerintem. Főleg mert addigra már jól is esik vmi ami lecsúszik a torkodon, ha éhes vagy :). Aztán várni kell a váróban két órát (vigyél olvasni valót). Leveszik újra vért és mehetsz haza. Eredményt másnap kapsz a vérvételes épületben. Nem olyan szörnyű szerintem, egyszer ki lehet bírni.
2010. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2010. márc. 4. 10:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Ők oldják fel a 75 g szőlőcukrot vízben, vagy vizet is vinni kell, vagy már összekeverve is lehet vinni?
2010. márc. 4. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ma voltam terhelésesen. Nem volt semmi gond. Először sima vérvétel, B épület(már van ott is betegfelvétel) aztán a nagy épületbe átvinni a véredet nekled kell, leadod, vársz kb 1 órát, aztán itatnak veled cukros vizet. Én citromos vizet vittem, meg ugye a cukrot. Nem szóltak semmit, nem volt így rossz, mint egy liomnádé:)) Aztán 2 órát várni és vérvétel megint. Másnap eredmény.
2010. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!