Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismamik! Hányadik...

Első babás kismamik! Hányadik héten kezdett látszódni a pocitok?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok de még szinte semmi se látszik!
2015. júl. 10. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Én jól felpuffadtam az elején. Már 10 hetesen kismamanadrágot hordtam (akkor csak a gázok és a puffadás miatt). 14 hetesen jóllakott óvodás pocakom volt. Most a 16. hétben már jól látszik, hogy baba van a dologban. Pedig nem vagyok vékony alkat! (164cm/60kg) Egy nap alatt nőtt hatalmasat! El sem hittem este mikor a tükörbe néztem! :)
2015. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20 hetesen meg ugy neztem ki, mint egy jollakott ovodas :) En nagyon puffadtam, estere mar lehetett gyanitani, hogy lehet valaki lakik odabent, de delelott, semmi. 24 hetesen vettem meg az elso kismama nadragom, de meg akkor sem mertek nyiltan rakerdezni, hogy terhes vagyok-e vagy csak hiztam hasra. 27 hetsen lett egyertelmu, hogy terhes vagyok. Atlagos testalkatom van.
2015. júl. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9 hetesen már észrevették a kollegáim, 12 hetesen már kerekedett, most 14 hetes vagyok, és egyértelműen látszik:)
2015. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ööööö.... csak tudnám miért pontoznak le mindenkit ebben a hozzászólásban.... Mindenki tök normálisan leírta vele hogy volt? Kinek szúrja ez a szemét? :)
2015. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!