Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

június 15-én voltunk együtt, utolsó menstruációm június 4-én kezdődött el. utóbbi időben rendszertelenül jön meg. a múltkori az 40. napra. ma reggel (10kor, igaz előtte egyszer voltam már pisilni) csináltam egy x epil tesztet ami negatív volt, illetve multhet péntek este is negatív lett. reggel óta nagyon fáj a hasam és most kevés véresebb folyásom van.. most akkor mi van?

a hasam 4.e óta fáj, de nekem mindig fáj a menstruáció előtt is


2015. júl. 12. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A tesztnek már valszeg mutatnia kéne. Azt mondják ha piros vér az menzesz. De talán napkozben beindul vagy leáll.
2015. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor,ha már baba lenne pozitívnak kellene,hogy legyenek a tesztek.

Azért még pár nap múlva csinálj egyet!

Szurkolok,hogy mégis baba legyen :)

2015. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon rendes vagy, hogy szurkolsz.. viszont nem kéne, hogy baba legyen a dologban. szeptemberben megyek külföldre és még nincs itt az ideje... csak kicsit stesszelek az utóbbi pár hónapban, mindig más miatt és épp most emiatt.. annyi mindent olvastam az interneten, hogy megkeveredtem.

és olvastam, hogy simán lehet menstruálni terhesség alatt illetve ha van kicsi vérzés az is lehet terhesség jele.. és még nem indult be normálisan a vérzés ma.. bár olyan délután 2kor tapasztaltam, hogy picit pirosas...

2015. júl. 12. 15:03
 4/5 anonim válasza:
Ha véres folyásod van és negatív a teszt nem valószínű.
2015. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma reggel csináltam egy másik tesztet. negatív lett és utána meg is jött a menstruációm... vér vörös és kicsit néha darabos is.. viszont kevesebb mint szokott.. ez normális?
2015. júl. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!