Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra nem várom. "Tüneteim"...

Holnapra nem várom. "Tüneteim" vannak. Émelygés, hányinger, szintelen, szagtalan folyás. Rengeteg fokhagymás pirítóst eszek naponta, ami nagyon fura nálam. :-) Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve probálkozunk.Tavaly májusban volt egy méhen kívüli terhességem.Mensi elött 1 héttel mindig nagyon fájnak a melleim,most eggyáltalán nem.
2015. júl. 1. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A tünetek egyike se olyan, hogy rá lehetne vágni azonnal: hogy igen, az vagy.

Émelygés, hányinger...stb. kicsit korai.

A kívánósság meg főleg az, inkább az első trim után (már akinek egyáltalán van és nem csak pszichésen beszéli be).

2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak bebeszéled magadnak, ilyen korán ennyi tünet szinte kizárt.
2015. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ha megnézed a táblázatot, láthatod hogy még alig emelkedett meg a hormonszinted, ergo nem lehet a terhességtõl ennyi tüneted. Pláne, hogy még csak nem is késik neked.

Nekem a 6. héttõl lett tünetem, úgy hogy extra magas volt a hormonszintem, tudom mert elõtte voltam vérvételen. Vissza is rendeltek, hogy ez most mi. Akkor már tudtam h terhes vagyok, de még semmi tünetem nem volt(5. hét).

2015. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs még tünet, ez mind véletlen.


Bàrmi lehet amúgy. Orvosnàl voltatok?

2015. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!