Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesség esetén a...

5 hetes terhesség esetén a nagyon halvány rózsaszín folyás bajt jelenthet, nem fáj semmim csak megijedtem?

Figyelt kérdés

Olvasgattam és több helyen is azt írják hogy több dolog okozhatja, pl: szex mert a méh nyálkahártya érzékeny, vagy hormonális probléma vagy stb...

Tudni kell tegnap sokat bicigliztem, és éltünk házas életet is a férjemmel.


2015. júl. 13. 03:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenkèppen orvos!!!
2015. júl. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvetélhetsz, de reméljük semmi probléma nincs, menj orvoshoz, ne bízz semmit a googlera és a gyik-esekre, mert nem minden ugyanaz
2015. júl. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megesik terhesség alatt. Nem kell azonnal bepánikolni. Dokinak mondd el, de nagy valószínűséggel semmi komoly.
2015. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sem előtte, és sem azóta nem tapasztaltam ezt a rózsaszín folyást, sem fájdalmat. Remélem nincs semmi gond.
2015. júl. 13. 07:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj orvoshoz. Nekem is volt halvány folyás, aztán a 9.héten elöntött a vér, de doki mindent rendben talált. Utána a 11. Héten megint kis barnás. Nekem ágynyugalom volt a 19.hétig (már amennyire ez egy 6 és egy 3 éves mellett megoldható). Azóta sem tudni mitől volt. De minden rendben, most 32+4 hetes vagyok. Kívánom,hogy minden rendben legyen, de mindenképp menj orvoshoz
2015. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Orvoshoz majd csak 2 hét mulva tudok menni, addig pihenek!
2015. júl. 13. 09:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt soha nem értem. Valaki babát vár, de vérzik, barnázik, maszatol. Feltesz egy kérdést itt a gyik-en, aztán amikor 5 kommentből 4 azt mondja menjen orvoshoz, akkor azt mondja, hogy majd 2 hét múlva.... Én 14. hétben vettem észre egy kis barnázást, este 10-kor. Rögtön hívtam az orvosomat, akihez már másnap kellett menni. Semmit nem talált, de a barnázás megmaradt. 5 hetet feküdtem úgy végig, hogy csak pisilni és fürödni keltem fel. Ez nem áldozat a gyerekünkért, nem? Már ha elmenni nem tudsz6 nem akarsz, legalább telefonálj egyet! 1.
2015. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ezt én sem fogom soha megérteni.

Velem ugyan ez volt, annyi különbséggel, hogy én azonnla rohantam az ügyeletre, ahol viszont már csak a vetélés tényét tudták megállapítani...úgyhogy kedves kérdező talán gondolkodj egy picit, mielőtt úgy döntenél, hogy kivárod azt a két hetet....

2015. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egyetértek a 7essel.

am nekem is volt pár csepp vérzésem utána 6 napig barna kevés. de én egyből mentem UHra annyira megijedtem, szerencsére nem volt baj, rutascorbint kellett szednem.

2015. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert az orvosom másik megyében van és elmondtam telefonba hogy mivan, azt mondta amíg nem vér, vagy nem erősödik és nem lesz ilyen sűrűbben akkor addig nincs baj, és az esedékes 24.-i ultrahangra mennyek majd.
2015. júl. 13. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!