Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt jobban dolgozn...

Terhesség alatt jobban dolgoznak a vesék?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok es állandóan pisilni járok, pedig nem iszom valami bődülezes mennyiséget. Hála Istennek eddig nem is vizesedek, vérnyomásom is rendben. Akkor honnan ez a sok pisi? Van, hogy negyed orankent jarok. Ejjel pedig legalabb negyszer megyek ki. Ez normalis?
2015. júl. 13. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
5 liter vér helyett akár 7,5 liter is átmehet a veséken, akkor gondolhatod. Ráadásul már a méhednek is van súlya.
2015. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen terhességi korban inkább az lehet a ludas, hogy a méhed nyomja a hólyagod:) De egyébként a vesék működése is fokozódik a terhesség alatt.
2015. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a terhességeim elejétől jártam extra gyakran (nappal óránként, éjjel 3-4-szer minimum). Szerintem a terhességi hormonok is ludasok ebben, a végén meg már a méh is nyomja a hólyagot. És az volt a fura, hogy ez nyári hőségben sem változott, pedig én sem ittam 2-3 litereket naponta.
2015. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedi az eset.:)
2015. júl. 14. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!