Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? O. o

Szutymar kérdése:

Lehetek terhes? O. o

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha múlthónap 10.én jött meg a mensim és e-hónap 9.én egy hangyányit véreztem, de utánna semmi, viszont ég a gyomrom és néha görcsöl a hasam akkor előfordulhat hogy teherbe estem? Ja és gumival védekezünk minden alkalommal... Vagy csak valami más miatt nem jött meg normálisan?

Köszi



2015. júl. 13. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt sérült a gumi egyszer sem, akkor nem valószínű. De ez nem menzesz, csinálj egy tesztet. Lehet csak a hormonok, szabályos ciklusnál is előfordul egy-egy kivételes eset.
2015. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs 100%-os védekezési mód, a gumi 95%-os, ugyhogy igen lehetsz akár terhes is. Csinálj egy tesztet.
2015. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy teszt és egy orvosi vizsgálat megmondja. Mi sajnos nem látunk beléd. ÉS ahogy az egyik hozzászóló mondta, a gumi sem 100% védelem, akkor sem, ha nem szakadt ki.
2015. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A gumi nem volt szakadt, viszont bennem maradt mikor a párom kihúzta belőlem a szerszámát.
2015. júl. 13. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát nem rendesen használtátok. Így már nem 95%-os védelmet ad a gumi, hanem 50-et.
2015. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok. Akkor minek volt fent, ha utána otthagyjátok bent? A nem rendeltetés szerű használat nincs benne a 95%-ban. Így már megint más a helyzet...


Olvasgass: [link]

2015. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira maradt bennem, hogy belém folyt volna a tartalma. Csak a vége maradt bent, ês kicsit kifolyt rám ami benne volt. De rám folyt és nem belém. És ilyrn még nem fordult elő, most is ugyan úgy használtuk mint mindig...
2015. júl. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!