Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prolutex meddig? Inofolik végig?

Diana901 kérdése:

Prolutex meddig? Inofolik végig?

Figyelt kérdés
Lombikos vagyok/voltam. Ma derült ki h a 2.lombik sikeres lett. Volt uh,ahol én kezdö szemmel nem láttam még semmit,de dokinö megmutatta a petezsák kezdeményt. Csináltattam hcg ami holnap lesz meg,és kell 48ora után még egy h hogy alakul. A dokinöm kiirta továbbra is a prolutex injekciot..ezt ugye akkor a 12.hétig kell szurnom? Mert ö azt mondta,h most add 2heti adagot,utána pedig majd a magándokim eldönti h kiirja e továbbiakban vagy sem. Nem lesz bajom h leállitanak rola?? Az inofolicot ugy olvadtam h a terhesség létrejöttétöl abba kell hagyni! A lombikos dokim viszont azt mondta h a hátralevö 8honapban én csak igyam! Akkor most?
2015. júl. 13. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A Prolutexet a 12. hétig kellett használnom, ha jól tudom a nagyon minimum a 10. hét, de ilyenről még nem hallottam, mindenkinek a 12. hétig kellett használnia.

Az inofolicot is a 12. hétig javasolta a dokim, de nyugodtan mehet a szülésig.

Boldog babavárást!

2015. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak az inofolicra tudok válaszolni,nekem azt mondta a doki,hogy egész terhesség alatt szedhetem majd.
2015. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :) akkor kiharcolom a prolutex injekciot,ha kell,sirva!!
2015. júl. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!