Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondana valamki véleményt a...

Mondana valamki véleményt a prolutex inekcióról? én most azt használom IVF+5 NAP!

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 12. hétig kellett szurkálnom magam. Nem vettem észre semmi mellékhatást, azonkívül, hogy így sikerült a második lombikbabát megtartanom, és már 26 hetes terhes vagyok :)
2014. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem két vetélés után kellet használnom a 10.hétig naponta plusz a 12.hétig még utrogestant,semmi mellékhatást nem tapasztaltam,viszont 32 hetes a kisfiam a pocakomban :0)
2014. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! ebből erőt tudok meríteni keddig!! köszönöm csajok!
2014. okt. 3. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. hétig kellett használni. 3. lombik volt, és most használtam, a sikeresnél először. Mellékhatás nem volt. A terhességi tünetek jöttek-mentek. 33 hkm
2014. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia!jó lenne ha nekem is sikerülne! már nekem is a 3.lombikom!köszönöm hogy irtatok!
2014. okt. 4. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!