Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor babás vagyok?

Most akkor babás vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a hónapban 13.án kellett volna megbetegednem.ehelyett 2.án megjött minimális volt (de vérzés,sötét).2napig tartott majd el is múlott.ma vettem egy tesztet hátha...mivel az első gyerkőccel pontosan ugyanìgy voltam...a teszt elég érdekes lett..a képet itt találjàtok: [link]

A csìk lejjebb van sokkal szerintem csak a teszt rossz és azért ott a piros csìk....de már nem tudom mit hogyjek...válaszokat előre is köszi



2015. júl. 14. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj újat!Ezt negativnak érdemes hinni,ha rossz a teszt márpedig annak tűnik,semmiképp sem vehető pozitívnak
2015. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem hibás a teszt, én megismételném.
2015. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ott csak a ragasztás helye. Ott szinte mindig van piros csík. Ez negatív sajnos.
2015. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!