Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes babás vagyok de semmi...

7 hetes babás vagyok de semmi tünetem. Te mit érzel/éreztél?! Olyan fura ez. Mikor fogom érezni, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 10:49
 1/7 Wiky93 ***** válasza:
Én az egész 9hónapom alatt semmit :) csak a baba mozgását, azon kívül semmi mást ;)
2015. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 11 hetes, és pár hányingeren kívül semmi :) Persze melfeszülés, sokszor pisilés puffadás az van. De a rosszabb tünetek elmaradtak.
2015. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor te is a szerencsésebbek közé tartozol, ennyi :) én is pánikoltam, hogy semmit nem éreztem, aztán beláttam, hogy jobb mint 0-24be hányni :D

Talán a mellétzékenység meg a 9.héttől az érzelmi hullámvasút meg a full álmosság volt csak jelen.

Nyugodj meg, a rosszullétek jellege és erőssége nincs úgymond összefüggésben a babád egészségével ;)

2015. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmit nem éreztem, kb. a 16. hétig.
2015. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kloetta ***** válasza:
örülj neki hogy nincs semmi negatív tüneted. várd a babamozgást, addig kb én se éreztem, csak tudtam hogy babát várunk
2015. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a 6. hétben vagyok, hányinger, mellfeszülés, fáradékonyság. én holnap megyek az első ultrahangra. te mikor ? valószinűleg ha látod, hogy van ott valami, akkor már valóságosabb lesz :)
2015. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten hétfőn.megyek a dokihoz!!!
2015. márc. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!