Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnél +...

Méhen kívüli terhességnél + vagy - lesz a teszt? És milyen fájdalmat okoz és a terhesség melyik szakaszában?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, 3 óránként szoptatok, még nem jött meg. De már 3-4 hete egyre fokozódó menses szerű fájdalmaim vannak. A tesztjeim negatívak.

Felmerült már minden bennem, mert eddig a baba miatt nem jutottam be a városba orvoshoz, de már muszály lesz elmennem...

A méhen kívüli terhesség mikor okoz fájdalmat? És ez a fájdalom milyen típusú?


2008. nov. 19. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

szia. nővéremnek volt ilyen.ez néhány éve történt,de nem tudom mennyi idős volt,de elég fiatal terhesség volt.

Ugyan ugy felvolt puffadva,és volt egy pozitiv tesztje.Mindig mondta hogy fájt a hasa.Majd eltelt egy x idő,és a munka helyén össze esett.Bevitték a kórházba,és ott azt mondták,hogy elkezdett bevérezni a hasa,ami ment neki felfele,és a kezét tegye össze hogy nem halt meg.Az orvos szerint egy csoda,és egy hajszál választotta el a haláltól.Méhen kivül volt neki a terhessége,és meg kellett neki "szülni". Remélem te nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2008. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Csak erdeklodnek,hogy egy mehen kivuli terhesseget,hogy szul meg az ember?En ugy tudtam,hogy azonnal operaljak foleg ha mar be is verzett,mert a mehen kivuli a petevezetekben tapad meg es nem a mehben.Tenyleg nem ertem ezert kerdezem es ez miatt nem kell lepontozni.
2008. nov. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Méhen kívüli terhesség esetén is pozitív a teszt. A terhesség korai szakaszában okoz enyhébb-erősebb hasfájdalmat. Egyik ismerősöm sajnos így járt, ő 8 hetes volt amikor kiderült, hogy terhes és a petevezetékben ágyazódott be a baba. Az egész petevezetékét el kellett távolítani, mert addigra olyan károsodást okozott az apróság. Lehet hülyeséget írok, de esetleg nem azért fáj a pocid, mert hamarosan meg fog jönni újra? 5 hónappal szülés után ez már lehet.
2008. nov. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt gondolnám, hogy meg fog jönni, de már 4. hete fáj a hasam.

Nem tudom ilyenkor szülés után mennyi hasfájás előzi meg az első mensit, de akkor meg már megjöhetne:-(

Köszönöm a válaszokat, csak érdekelt, hogy ha ilyen tüneteim vannak, kell-e aggódnom valami "másra".

Igyekszem hamar eljutni dokihoz, az a biztos:-)

2008. nov. 20. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszadó vagyok.Nem ugy akartam fogalmazni hogy szülte.Elnézést.Megoperálták egyből,és a petefészkét az egyiket eltávolitották:( de a doki szeirint lehet még babája,de már ne lesz,mert nem akarnak.van egy lányuk már,és félnek,jobban mondva,az apa,mert tesóm nagyon akarta volna,de már ő is tabit szed,szóval nem hiszem hogy lesz másik.
2008. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!