Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egypetéjú ikreket várok, már...

Torma Bernadett kérdése:

Egypetéjú ikreket várok, már a 32. hétben vagyok még van 4 hetem a 36-hoz, hogy tudom ezt kibírni, Agusztus 10-én jönn vissza az orvosom. Ha sokat fekszek pihenek ki tudom húzni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért, mi az oka annak, hogy azt hiszed, nem maradnak bent addig odabent?


Nyílsz? Erős jóslóid vannak? Elment a nyákdugó?


Két ikres ismerősöm van csak, de mindketten "egyben maradtak" a 38. hétig mindenféle beavatkozás nélkül. Ha nincs panasz, nem törvényszerű, hogy az ikrek hamarabb jöjjenek!

2015. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En sem ertem. Miert felsz ennyire? Van valami okod ra?
2015. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajszálra terminusra születtem a tesómmal, ikerség ide vagy oda :)
2015. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egypetéjű ikreim vannak. 2 évesek. Én 36 hétig húztam. Kedden doki vizsgált, semmi sem utalt arra, hogy jönnének, csütörtökön jöttek. Nagyon sok iker születik 32 hétre, és az már nem rossz. Kedves kérdező, szerintem ne itt kérdezz hanem a Facebookon, pl ikres anyukák csoportja. Ott mindenki érti/megérti a problémádat.
2015. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!