Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen fájdalmatlan görcs...

26 hetesen fájdalmatlan görcs nélküli gyakori keményedések?

Figyelt kérdés
Kb 19 hetesen volt először keményedésem,aztán azóta néha van.tegnap délutàn volt egy családi veszekedés és utána kb 20 percen át be-bekeményedett a hasam bár órával nem mértem de elég gyakran.aztán elmúlt,utána is mocorgott,stb.ma reggel fürdésmközben kezdődött be-bekeményedett elég gyakran,aztán ülve elmúlt.ez azóta ilyen,fekve,ülve nem kemény,mozog,ha felállok és állok,járkálok,be-bekeményedik.nekterk volt ilyen?
2015. júl. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Gyakran a baba mozgása okozza. Főleg ha semmit nem érzel mellé.
2015. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, kicsit meg is ijedtem. Igen, pont 26 hetes terhesen ereztem ugyan ezt. Mar szinte ettem a magneziumot, es nem iagaz segitett, legvegso elkeseredettsegembe, megittam 1 dl voros bort, es attol jobb lett. (doki engedelyevel) Ha nincs kihatassal a mehszajra, akkor nem gond. Nekem allandoan ellenorzi, mert azota is van hogy neha neha bekemenyedik, de szerencsere eddig jol tart. Kopp-kopp-kopp :)

28hkn

2015. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó volt tényleg a bor?na kipróbálom bár sosem iszok.köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 18. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!