Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek ügyeletre vagy rá ér...

Menjek ügyeletre vagy rá ér ha reggel megyek a saját orvosomhoz? Lesz valami bajom, ha reggelig várok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok ,védekezés mellett lettem terhes ,a héten már voltam orvosnál, megbeszéltük ,hogy hogy smint van ezek után . :(

Csakhogy ma fürdés után elkeztem vérezni,nem annyira erős ,de nem is csak pecsételgetős vérzés ,olyan mint amikor megjön...enyhe görcsökkel ,de az sem durvább egy sima menzesz görcsnél.

Ha nem lesz sem a vérzés ,sem a görcs durvább ,akkor ráérnék csak reggel menni az orvoshoz .mi bajom lehet ha maradok itthon ?

Valószinű ,hogy elment a baba ?



2015. júl. 8. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Bennem fel sem merult volna ez a kerdes.


Latszik, hogy nem tervezett baba...

2015. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben bemennék a kórházba,nálam is így kezdődött és sajnos vetélés lett a vége :( igaz én 10hetes voltam.inkább menjél be feleslegesen......
2015. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, valószínűleg éppen elmegy a baba. Menj be az ügyeletre.
2015. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Terhesség alatt a vérzés nem normális dolog! Menj azonal orvosshoz. Mert lehet holnap mar késő lesz. Kapsz vérzés csilapitot!! Egyet tanulj meg.orvoss azert van ha barmi panaszunk van akkor keresuk fel.inkabb "feleslegesen"Menj mint későn! Azzonal Menj kerlek ! Jobbulást!
2015. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Orvos! Ne várj reggelig.
2015. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Bocsànat, de tévesen értelmezem úgy a kérdést, h egyébként is elvetetted volna?
2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen valoszinű de lehet még nincs veyzve minden . Doki!
2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom amúgy is abortusz lett volna a vége... Ha így van, akkor nem nagyon kell sietned, ha nem ömlik belőled a vér, vagy nem elviselhetetlen a görcss. HA viszont, szeretnéd a babát, akkor indulj kórházba!!!
2015. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Csak nekem tűnt fel ez a fürdés dolog?Nem akarok egyből rosszat feltételezni kedves kérdező,de nem azért fürödtél (esetleg meleg vízben),hogy elmenjen a baba?

Egyébként ráérsz holnap menni dokihoz,feltételezem nem akarod ezt a babát,így minek sietni....

2015. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Eszembe sem jutott, hogy meg szerette volna tartani. A kérdésben sehol sem szerepel a baba. A kérdezö nem a piciért, hanem magáért aggodik. "Lesz valami bajom?"


Azon meg azért jot nevettem, hogy biztos azért fürdött, hogy elmenjen a baba. ??!!?? Nem dzsudozott vagy hullámvasutazott. Ha ez lett volna a cél, akkor szerintem valami komolyabbat választott volna, mint egy sima fürdés.

2015. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!