Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digiál tesztet...

Clearblue digiál tesztet szedet már szét valaki? Mi volt benne ha negatív volt és mi ha pozítiv?

Figyelt kérdés

kép: [link]


Mit jelet



#negati teszt de mégis pozítziv
2015. ápr. 2. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ha digitális akkor kiírja, ha terhes vagy azt is hogy hány hetes. minek szétszedni??
2015. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez negativ. Amikor nekem pozitiv lett, akkor mind a 3 csik nagyon erös volt. Amin 2 csik van, az mutatja ki a terhesseget, de szinte mindig halvany a tesztcsik, nem jelent semmit. Amin csak 1 csik van, az mutatna a terhesseg korat. Az is csak erös csikkent szamit. Kar szetszedni, mert csak agyal rajta az ember. Nagyon jo teszt es bizhatsz abban amit kiir.

Hatha csak tul koran teszteltel.

2015. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hát kíváncsi voltam hogy hogyan is müködik, pontosan mi alapján mér.

2015. ápr. 2. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

ez tényleg negatív....


nekem is nega volt és pont így nézett ki....


a többi csíknak is erősebbnek kéne lenni, kb mint a legvastagabb és akkor lenne pozi

2015. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. ápr. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!