Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok,...

19 hetes terhes vagyok, kinyílt a belső méhszájam. Mire számíthatok a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Tegnap a genetikai ultrahangon vették észre. Megnézett utána egy főorvos, de nem tulajdonított neki nagy jelentőséget. Beszéltem a saját dokimmal, szombaton megyek hozzá, de addig is érdekelne, hogy akinek volt ilyen, hogy élte utána az életét? Meddig hordta ki a babát? Eléggé meg vagyunk ijedve, első baba, sokat vártunk rá, egyébként minden rendben, egészséges, sokat mozog. Nem akarom elveszìteni :( :(
2015. júl. 23. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem fogom megérteni, hogy egyes nők miért nem bírjàk elfogadni a SZAKEMBER szavait, és helyette miért abszolút hozzá nem értők tippjeit várják? Most komolyan azt hiszed, itt valaki nagyobb tudás birtokában van, megbízhatóbb dolgot mond, mint egy főorvos?
2015. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olvastál a szövegben olyanról, hogy nem akarom betartani az orvos szavait??


Kismamák/anyák tapasztalataira lennék kívancsi, akik így jártak! Egy szóval nem írtam, hogy nem tartom be az orvos utasításait, csak mivel azon az ultrahangon nem ezzel foglalkoznak, hanem azzal, hogy a baba egészséges-e, annyit mondott, hogy majd a sajá dokimmal megbeszélem a továbbiakat. De mivel hozzá csak szombaton megyek, addig is szeretnék tapasztalatokat olvasni erről! Gondolhatod, hogy nem szeretnék félidősen megszülni, és mennyire rossz érzés lehet tétlenül feküdni addig 2-3 napig, mert kb. felkelni se merek, nehogy elmenjen a baba!

2015. júl. 23. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nem volt szerencsere ilyen problemam, de szerintem szombarig szigoruan fekudj tenyleg amennyit lehet. Szerintem ezt fogja tanacsolni a dokid is a tovabbi idore is. Vagy esetleg mehszajzaro mutetet fog csinalni. Nagyon koran nyilt, es raadasul a belso, nem tul szerencses, :( Drukkolok h minden rendben legyen veletek! Majd irj mit mondott az orvosod.
2015. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lehetsz nyitva de valószínűleg befektetnek visszatartásra, folyamatos fekvés + infúzió. Legalábbis itt hasonló kismamával így jártak el.
2015. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz baj, mindenképp írok! Köszi a válaszokat!


Persze ha valaki tud még nekem valamit írni ezzel kapcsolatban, annak várom a válaszát :)

2015. júl. 23. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:

17 hetesen egy kicsit kinyilt a belso mehszajam.

A doki -biztos, ami biztos- osszevarrta a mehszajam alulrol szamitva 2 cm magasan. Azt mondta, hogy ha beindul a szules, es jonnek a gorcsok, akkor a varrat nem segit, arra viszont nagyon jo, hogy ne nyiljon ki magatol, eszrevetlenul a mehszaj, es ne 'csusszanjon ki' a baba.


Es milyen igaza volt!!! 3 het mulva mikor visszamentem, a varratig teljesen kinyilt a mehszaj, olyannyira, hogy el is tunt. 17. es 34. het kozott szigoruan fekudtem. Az elso hetekben meg vecere se kelhettem fel. Agytalaztak es mosdattak. A varrat tartja csak a babat.


36+4 hkm

2015. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú, ez nemsemmi, remélem nekem nem lesz ilyen :( Majd szombaton kiderül...eléggé aggódom :(
2015. júl. 23. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a gond a mehszajjal, hogy egyesknek honapok alatt, mig masoknak 1-2 ora alatt is teljesen kinyilhat.

Nekem a fekves ellenere biztonsagerzetet adott a varrat.

2015. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, szerencsére a külső és középső zárt, a belső van minimálisan megnyílva, de ezzel még nem kell feküdni 0-24, csak kímélő életmód, sok pihenés. :) Aztán figyelgetni kell. Megkönnyebbültem...
2015. júl. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!