Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges negatív tesztek...

Lehetséges negatív tesztek ellenére is terhesség?

Figyelt kérdés
Késett 3 napot és csak fél napig volt meg. Teszteltem negatív lett. Azóta újra megjött de szintén csak nagyon kicsi, egy napig. Ismét negatív teszt. Viszont én nem vagyok hízékony típus, nagyon nehezen jön rám egy kiló is, most viszont híztam már 3 kilót és mindig csak ennék és ennék. Lehetséges hogy mégis terhes lennék, de a teszt valamiért nem mutatja ki? Családban volt már, hogy 4 hónapig menstruált valaki úgy hogy terhes volt.
2015. júl. 23. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetséges, de asszem nem nálad. Két negatív teszt 2 hónap alatt inkább azt jelenti nem vagy terhes. Én inkább azon aggodnék miért csak 1 napig van meg, ugyanis ez abnormális!
2015. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NEM.
2015. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!