Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30hetesen nagyon korai még...

29-30hetesen nagyon korai még kimosni, vasalni a baba ruháit? Legalább is elkezdeni

Figyelt kérdés

ő már a 2.babám,csak már abszolút nem emlékszem az 1.-vel mikor kezdtem.de most ugye miatta lassabban is haladok,mert még ő is csak 16hónapos múlt.

és a kórházi csomagot mikor állítsam össze?

Előre is köszönöm a válaszokat


2010. márc. 6. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még várnék vele pár hetet. Nálunk is hasonló a helyzet, mint nálatok. Én a 33-34 hét körül kezdtem el készülődni. A táskát is most pakoltam még csak össze. 39 hetes vagyok. :)
2010. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már 20hetesen kimostam az első adagot, aztán sorba a többit. A szekrényben nem porosodnak be.

5hónapos baba anyukája

2010. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk is pont ez a szitu!

Én még várok pár hetet a vasalással.

A csomagot a 30.hét környékén szokták ajánlani.

Sok boldogságot! :D

2010. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy én elkezdeném.aztán zacsiba bele,legalább kész lesz.ne adja isten,hamarabb érkezik,akkor legalább kész van minden.a táskát én a 34. héten kezdtem összerakni.
2010. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én most vagyok 29+3 hetes,és szerintem amink eddig van azt a jövő héten ki fogom mosni,és vasalni.aztán a többi babaholmit március végén vesszük meg,és azokat egyből mosom és vasalom.meg a kórházi cuccom is akkor lesz összekészítva.nem szeretnék úgy járni h ne adj isten előbb beindul a szülés és semmivel nem vagyok kész.
2010. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy vagyok vele,hogy 1-2apró dolgok(fogkrém,papucs) leszámítva megvan a kórházi csomagom,csak egy nagyobb táskát kell vennem a hónapban,amibe majd össze tudom pakolni.

Mivel a pocaklakó is fiú,így viszonylag nem kellenek neki új dolgok.Annyi a különbség,hogy a nagy októberben született.Tehát most több vékonyabb rucit kell válogatni.

Nekem van egy olyan érzésem,hogy a pici hamarabb érkezik.Nem szeretnék felkészületlen lenni :-)

Boldog babavárást mindenkinek

2010. márc. 6. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

En az elso babam ruhait 35 hetesen mostam es vasaltam ki, a masodik babam ruhait 36 hetesen mostam, akkor csak a elso napokra valo ruhakat vasaltam, a tobbit becsomagoltam es 38 hetesen szedtem elo vasalni. Igy mind friss maradt.

A korhazi csomagot akkor allitottam ossze, amikor az elso ctg-re mentem, tehat a 36. heten.

En feleslegesnek ereztem korabban megcsinalni ezeket, illetve nem is lett volna ra idom, pontosabban volt mas dolgom is boven.

2010. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

32-33. héttől érdemes szerintme mosni vaslani, előbb nem nagyon, mert hobbiból mos vasal a kismama, hanem hogy ne legyenek baktériumok a ruhácskákon. Mi kölcsön is sok babaruhát kaptunk nővéremtől, és hiába hogy 24 hetes voltam mikor frissen mosva, vasalva ideadta őket, én az elmúlt napokban újra kimostam és kivasaltam mindet hogy nyugodt legyek.

34 hetes kismama

2010. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi 32 hetesek vagyunk.Mivel már 8hete itthon vagyok,alig vártam,hogy rendberakhassak mident. Kb. 2-3hete mostam,vasaaltam ki mindent.A kiságyat is elkészítettük.A csomagom még nincs bekészítve,de nagyjából beszereztünk mindent - csak be kell dobálni egy táskába,ha menni kell.
2010. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!