Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódok! Ma voltam...

Nagyon aggódok! Ma voltam koryonboholy biopszián, utána csináltak még egy uh-t és 3,6 mm a nyaki bőrredő. Ma vagyok 14 hetes, azt mondta a doki, hogy várjuk meg az eredményt de én nagyon félek. Baj van, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy félsz. De én is csak azt tudom mondani, amit a dokid. Várni kell, addig semmi sem biztos, míg nincs meg az eredmény. Hol csináltattad?
2015. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván senki sem tud semmit garantálni!

Bizakodni kell! Nekem amniom volt, és egy szobában voltam egy kismamával, akinek szintén borítékolták,hogy baj van, orrcsontot nem látták, tarkóredő kb. ugyanekkora volt,mint a te babádnak. Nemrég üzent,hogy egészséges a pici.

2015. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Németországban élünk,itt csináltak minden vizsgálatot.
2015. júl. 27. 19:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,tudom,nem is garanciát kérek,csak kíváncsi lennék hogy a ha volt valakinek ezen a héten ilyen magas,akkor mi lett a vége..
2015. júl. 27. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 5 mm volt a nyaki redője.. volt CVS-is, ami neked. 2 hét múlva jött az eredmény,amiért személyesen kellett bemennünk,azokat a napokat soha nem felejtem el.. :( közölték,hogy semmi baja a lányunknak,teljesen egészséges,pedig az Uh-t végző szonográfus már mikor megmérte a redőt,akkor közölte,hogy ebből abortusz lesz,és ha lemászok az ágyról,egyenesen mehetek a papírral a folyosó végén lévő genetikai tanácsadásra,ahol elintéznek mindent,és készüljek a művi befejezésre. Ezeket átélni....valami borzalom volt. Ott aztán mondta a doki,nem eszik ilyen forrón a kását.. mondván,látott ő már ilyen nyaki redővel egészségesen megszületett babát. Megcsinálják ha beleegyezünk a CVS-be..naná,hogy kockáztattunk,és jól tettük,semmi baja nem lett,azóta 12 éves kitűnő tanuló ,gyönyörű nagylány. :) Nyugi,semmi baj nem lesz!
2015. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 mm-es nyaki redőnél szokta a legtöbb orvos azt mondani, hogy biztos baj van. A 3,6 lehet ugyanolyan jó, mint a 2,8. Ez is csak egy nagyjábóli szám, valahol meg kellett húzni a határt. Ha a hátára is kiterjed a duzzanat -mondták volna, ha így lenne- akkor még nagyobb lenne az esély, hogy beteg legyen. Igy tényleg csak a további ultrahangok és a genetikai vizsgálat alapján tudsz dönteni. Gondolom most kicsit sűrűbben nézik és figyelik. Sok erőt hozzá!
2015. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, az én kisfiamnál is 3,6 mm volt a tarkóredő a 12. heti ultrahangon, szintén volt CVS-em, azóta már két éves tökéletesen egészséges, szépen beszélő kisfiú, orrcsontról nem mondtam semmit? mert azt olvastam anno, hogy ha látható, akkor az már nagymértékben csökkenti a down-kór kockázatát, én is rettenetesen aggódtam, de nem lett semmi baj, próbálj meg kicsit megnyugodni, tudom, nehéz, mondhatott nekem is bárki bármit, de aztán megbeszéltem magammal, hogy ezzel csak ártok a babámnak és sikerült lehiggadnom egy picit
2015. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvan az eredmény?
2015. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!