Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamák! Ti hogy...

Félidős kismamák! Ti hogy vagytok a szexel, párotok heti hányszor akarja?

Figyelt kérdés
Az én pàrom naponta többször is. Lehet, hogy ezért fàj a hasam?
2015. júl. 30. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Te most tényleg ilyen butus vagy a pároddal együtt??

Nyilván h ettõl fáj, nekem még nem terhesen is sok lenne ennyi szex. Igaz egészséges terhesség esetén nem árt a szex.....DE! nem hiszem h a szakemberek ilyen mennyiségre gondoltal. Gondold el az orgazmus méhösszehúzódást okozhat, amitõl gondolom egy idõ után sok és fáj tõle a hasad. Arról nem is beszélve, h n hiszem h mindig vágynál a szexre, ami megint nem a legjobb neked. Pihentessétek a dolgot. Napi 1, de inkább kétnaponta vagy valami hasonló, pláne ha nem is akarod. Nálunk heti egy van. Mondjuk alapból nem vagyunk nagyétkūek, de nem is esne jól ha gyakrabban lenne.

2015. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de ez nem normalis. Heti 3-4 szex is beleferhet, ha minde ok, na de naponta tobb?

Ha fontos a baba akkor a parod visszafogja magat.

kicsit gondolkodhatnatok is.

2015. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg sok.. mi mikor 3 napig egymás után voltunk, 3-ik nap feszült a hasam. Hetekig nem mertünk utána! Azóta is kb 3 naponta, így egyáltalán nem érzek semmi kellemetlenséget.

Főleg, hogy fáj tőle a hasad, pihentetni kellene..

2015. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
az én párom is ilyen volt..naponta legalább 2szer...de eég gyakran keményedett a hasam tole, ugyhogy csokkentve lett heti 3-4 alkalomra.
2015. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk nincs szex mert veszélyeztetett vagyok és mégis kibírja a férjem is a baba érdekében. Ha fájna tőle a hasam, biztos hogy nem engedném ennyiszer.
2015. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szex. Nem erőszakoskodik, neki is legalább annyira fontos a baba, mint nekem, a legkisebb hibát is szeretnénk elkerülni.
2015. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aszlan válasza:
Hat ez azért mar önzőség a férjed részéről.legalab neked is jol esik élvezed.vagy nem is erdekli?nálunk akkor volt amikor o kivanta.ha nem bírtam kezel konyitet rajtam.
2018. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!